به عنوان طوفان Amphan روش BSF حرکت قایق های گشتی به امن لنگر در Sunderba…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرز نیروی امنیت (BSF) منتقل شده است آن سه شناور مرز پست ها و یا کشتی ها و 45 دیگر قایق های گشتی مستقر به گارد هند و بنگلادش رودخانهای مقابل در Sunderbans و Icchamati رودخانه در غرب بنگال به لنگرگاه امن در نظر سیکلون طوفان ‘Amphan’, مقامات گفت.

این کشتی استفاده شده توسط جنوب بنگال مرزی از مرز نیروی گارد حدود 350 کیلومتر از رودخانه های مرزی در این منطقه است.

BSF محافظت بیش از 930 کیلومتر از مرز بین المللی تحت این مرزی که شامل 110 کیلومتر از Sunderbans, خور نقطه Icchamati رودخانه و Panitar که در آن زمین و رودخانهای مرزهای دو کشور دیدار خواهد کرد.

همچنین به عنوان خوانده شده| طوفان Amphan: ایالات متحده به احتمال زیاد به برخورد با آن باران سیل آسا

سه شناور مرز پست ها و یا کشتی های دیگر 45 گشت و مکانیزه قایق منتقل شده است به صورت امن لنگرگاه در نظر گردباد ‘Amphan’.

BSF معاون بازرس کل (جنوب بنگال frontier) S S Guleria گفت PTI که نیروهای نظامی که مرد این کشتی را به حرکت زمین پست مرزی تا فعالیت کند.

یک تیم از کارشناسان مانند برق فراماسون و مهندسی پرسنل نیز فرستاده شده به رودخانه مرزی جبهه به طوری که آنها می تواند کمک به در احیای زیرساخت های آسیب دیده در اسرع وقت Guleria که زودتر خدمت در NDRF گفت.

او گفت: تلفن های ماهواره ای نیز ارائه شده به رودخانه مرزی پست که لینک ارتباطی بر او اضافه شده است.

همچنین به عنوان خوانده شده| طوفان Amphan آخرین به روز رسانی: تازه هشدار برای بنگال Odisha; ریزش زمین در روز چهارشنبه

یک اتاق کنترل تاسیس شده و گردباد مربوط به عملیات در Hasnabad خواهد شد که تحت نظارت یک افسر ارشد از زمین او اضافه شده است. ارشد BSF افسر گفت: نیروی هماهنگی ملی در واکنش به این فاجعه نیرو و مقامات محلی برای تخلیه مردم محلی به مکان های امن تر و آغاز عملیات جستجو و نجات پس از طوفان باعث ریزش زمین در مارس 20, انتظار می رود بین Digha در غرب بنگال و Hatiya در بنگلادش است.

گردباد ‘Amphan’ بالقوه به علت آسیب گسترده در مناطق ساحلی غرب بنگال هنگامی که آن را می سازد ریزش زمین دولت گفته بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>