به عنوان Covid-19 نگرانی کوه تمام ورود از خارج از کشور ممکن است از دست مهر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند در نظر دارد زنی با جوهر پاک نشدنی دست از همه ورود بین المللی در کشور را به آن را آسان تر برای دولت به پیگیری و قسمت بزرگي ازانرژي جنبش مردم که فرار از mandatory14 روز خانه-قرنطینه که مورد نیاز است برای محافظت از افراد آلوده بدون علائم یا علائم خفیف از گسترش بیماری کروناویروس (Covid-19) در جامعه است.

“با بسیاری از مردم در برابر قرنطینه دولت است که به دنبال به دست زنی و fining مردم به اجرای خانه قرنطینه. مردم باید بیشتر مسئولیت اجتماعی اما با بسیاری از موارد مردم در حال دور شدن و شکستن قرنطینه ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای اطمینان از انطباق برای محافظت از جامعه از عفونت” گفت: Dr Randeep Guleria, مدیر, همه, هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS).

“بیمارستان ها سرشار ما نیاز به تخت برای بیماران است. با تعداد رو به رشد ما نمی توانیم با استفاده از تخت بیمارستان برای موارد مشکوک. صفحه اصلی-قرنطینه لازم است,” او گفت:.

 

بیمارستان ها از جمله AIIMS و Safdarjung باید لغو اعمال جراحی الکتیو و درخواست این افراد برای برنامه ریزی مجدد قرار ملاقات در خارج از بیمار در بخش پس از سه هفته اگر ممکن است به کاهش خطر قرار گرفتن در معرض عفونت است.

محدودیت های مسافرتی, تست, اجتماعی و دورى از جمله خانه-quarantining موارد مشکوک و افراد در معرض خطر کمک چین متوقف جامعه انتقال با این کشور گزارش جدید محلی منتقل موارد در روز چهارشنبه برای اولین بار از اوایل دسامبر. چین گزارش کرده است 81,000 موارد و 3,245 مرگ و میر.

“مردم مقاوم بودن غربالگری و قرنطینه تبدیل به یک مانع بزرگ در کنترل عفونت. با گسترش عفونت به تقریبا همه کشورها دولت را مجبور به اجرای خانه قرنطینه برای جلوگیری از عفونت” گفت: ارشد بهداشت عمومی کارشناس, درخواست ناشناس ماندن.

 

نتایج حاصل از آزمایش یک نمونه کوچک از حدود 1000 موارد بستری مبتلا به عفونت های حاد تنفسی (ساری) در سراسر هند هیچ جامعه عفونت در هند.

پس از شنبه, همه ورود در فرودگاه بمبئی را یک “خانه قرنطینه” مهر بر پشت دست خود را در سراسر با تاریخ به نشان می دهد هنگامی که خود را در 14 روز انزوا قرار است به پایان برسد.

ماهاراشترا بدترین تحت تاثیر دولت در هند حسابداری برای حدود یک چهارم از هند Covid-19 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>