به عنوان Covid-19 موارد مثبت به 10 Ladakh تعطیل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Ladakh قرار داده شده است در زیر مجازی مستند تا 15 آوریل سال 2020 پس از تعدادی از coronavirus موارد مثبت رسیده 10 در قلمرو اتحادیه.

آخرین مورد این است که یک زائر پس از بازگشت از ایران یکی از جهانی coronavirus نقاط مهم و مبتلا به بیماری کروناویروس Covid-19.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

دولت های منطقه از له و کارگیل را ممنوع کرده است جرم تجمع با تحمیل prohibitory سفارشات در بخش 144 از آیین دادرسی کیفری (CrPC).

سفارشات را نیز صادر شده است منع ورود گردشگران خارجی و هندی در منطقه است.

همچنین سازمان دیده بان l Coronavirus | PM ‘گارد ملی’ تماس; وبلاگ واکنش نشان می دهند; تلفات: Top 10 روز رسانی

یک سرباز ارتش است که در میان 10 Covid-19 موارد مثبت در Ladakh.

دولت گرفته است چند اقدامات احتیاطی از قبیل ایجاد پلیس checkposts در سراسر قلمرو اتحادیه برای محدود کردن جنبش به خصوص محرومیت جنبش مردم بین له و کارگیل برای اطمینان از مهار و از گسترش عفونت است.

“100% نمایش همه مسافران پس از رسیدن به هر سه فرودگاه انجام شده است. هر مسافر حرکت از طریق جاده است منع شده است” گفت: یک دولت مرکزی مشاوره.

مشاوره را نیز صادر شده است برای افرادی که درخواست آنها را به ماندن در خانه های خود. جدا از تمام مدارس و دانشگاه های, تمام ادارات دولتی نیز بسته شده است به جز کسانی که حفظ خدمات ضروری مانند برق و آب و مواد غذایی و مدنی, عرضه, بنزین, پمپ, پلیس درآمد و شهرداری ها و غیره.

اکثریت حمل و نقل عمومی نیز منع شده است از پیمودن جز ضروری ارائه دهندگان خدمات.

همه هتل ها و مهمانسراها و دیگر تسهیلات گردشگری, رستوران ها, میله های زندان, دادگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, مفاصل کنار جاده eateries جامعه آشپزخانه و مغازه ها تعطیل شده اند. تنها مغازه ها مجاز به باز باقی می ماند کسانی هستند که فروش جیره LPG کالاهای ضروری و سبزیجات و دارو. دولت های محلی ایجاد کرده است فروشگاه تلفن همراه برای راحتی مردم است.

“هیچ جامعه هال دولتی یا خصوصی خواهد بود و مجاز به قبول هر گونه رزرو برای هر توابع عمومی و اجتماعی و یا مذهبی است. بانک ها و دستگاههای خودپرداز را بهداشتی تمام اقدامات احتیاطی از قبیل شستن دست نگه داشتن sanitisers روزانه بخور و غیره” مشاوره بیشتر گفت.

در مجموع 284 نفر از جمله کسانی که در بازگشت از ایران و بستگان خود را و اطلاعات تماس در حال نظارت توسط دولت. از همه مردم تحت نظارت 208 در خانه قرنطینه و نظارت روزانه توسط کارکنان بهداشتی درمانی. حدود 150 نفر را با موفقیت به اتمام 14 روز اجباری دوره قرنطینه.

در میان تمام کسانی که تحت قرنطینه 58 قرار داده شده اند در بیمارستان قرنطینه و 18 نفر از جمله مثبت و علامتی موارد مشکوک در های مختلف جداسازی بخش در SNM Hopsital.

حداقل 255 سرخپوستان تست شده اند Covid-19 مثبت در ایران که در آن یک تیم از شش دانشمندان مستقر در سفارت هند در تهران برای آزمایش مردم است. این کشور در راس تحقیقات پزشکی سازمان – هند شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) – فرستاده بود یک تیم از شش دانشمندان به ایران برای راه اندازی یک را تغییر آزمایشگاهی برای تست حدود 6000 سرخپوستان رشته وجود دارد که حدود 1100 در حال زائران.

نمونه ها جمع آوری شده و به هند فرستاده شده در ویژه پروازها به مقصد آزمایش می شود در ICMR و AIIMS labs.

“یک پروتکل تاسیس شد و ما شروع به آزمایش افراد سرگردان در ایران بر اساس این پروتکل. کسانی که آزمایش منفی در حال تخلیه در دسته. کل محل سفارت در تهران است که مورد استفاده برای مدیریت مردم است. آن را ستوده راه کل فرآیند در حال اجرا است که دولت ایران نیز نقش مهمی را برای همکاری” گفت: Lav Aggarwal, مشترک, وزیر, بهداشت, وزارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>