به عنوان Covid-19 غرق معبد فصل جشنواره کرالا را فیل صاحبان احساس بلوز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

Thrissur | منتشر شده در تاریخ: مارس 15 سال 2020 5:56:54 pm

Kerala, Kerala Elephant, Elephant اما مداوم در سراسر کشور coronavirus مستند که فقط تمدید مارس 3 به سمت چپ فیل صاحبان خیره در تاریکی روز پیش رو که همه معابد را به حالت تعلیق در جشنواره استادانه درست شده و بسته درهای خود را به عموم مردم است.

نوشته شده توسط Nelvin Wilson

برای صاحبان اسیر فیل ها در کرالا, ماه های تابستان از ماه مارس آوریل و مه به طور کلی گیج کننده دوره است. این زمانی است که تعداد زیادی از معابد در دولت رعایت سالانه خود را در جشنواره در نظر گرفته که ritualistically ناقص و بدون caparisoned فیل swaying به سازهای کوبه ای سنتی می تپد. اما مداوم در سراسر کشور coronavirus مستند که فقط تمدید مارس 3 به سمت چپ فیل صاحبان خیره در تاریکی روز پیش رو که همه معابد را به حالت تعلیق در جشنواره استادانه درست شده و بسته درهای خود را به عموم مردم است.

“این سال را فصل آغاز شد و در ژانویه 21, و ما تا به حال به طور منظم رزرو تا ماه مه. اما ما باید از دست همه که در حال حاضر. فصل آینده آغاز خواهد شد تنها در ماه ژانویه سال آینده است. سپس مدیریت فیل مورد نیاز است یک ماموت وظیفه. ما متحمل هزینه روزانه از Rs. 4000 در هر فیل برای مواد غذایی و دیگر نیازهای گفت:” Sreejith بومی پرور منطقه که صاحب فیل رفتن Guruji Sivaranayanan.

Sreejith فیل را به طور منظم در کنار محبوب تر از 80 سال Thechikottukavu Ramachandran سالانه تریسور Pooram جشن. این تریسور Pooram یک آمیزه های جشنواره ده معابد در داخل و اطراف شهر تریسور به جای برنامه ریزی شده در مارس 2, نامیده شده است ، این اولین بار است که در حافظه زندگی که یک رویداد بزرگ مانند Pooram که تساوی در lakhs از مردم از جمله از کشورهای خارجی می بیند و این راهپیمایی از 30 فیل ها در یک زمان شده است به کاهش مراسم بدون مشارکت عمومی است.

در کرالا مالکیت اهلی فیل آمده بر دو دسته: کسانی که متعلق به devaswoms یا معبد مدیریت و کسانی که متعلق به افراد خصوصی. هر دو معبد مدیریت و همچنین افراد خصوصی اجاره pachyderms برای جشنواره است که طیف وسیعی از 5 تا 10 روز برای نرخ های مبادله ای که به اجرا lakhs. درآمد آنها از ساحل تا از این جشنواره ها در طول ماه های تابستان می رود به مراقبت از حیوانات و مواد غذایی و نیازهای پزشکی برای بقیه سال. بلندتر فیل و دیگر آن tusks, بالاتر تقاضای خود را می رود. برای دهه فیل صاحبان و معبد مدیریت کمیته در کرالا شنود گذاشته اند به طور متوسط چاق شیفتگی برای فیل به جمعیت بزرگتر رسم. هر سال حوادث سرکش فیل ایجاد هرج و مرج در این جشنواره هستند گزارش شده است. ولی شیفتگی آنها به ندرت غوطه ور.

در حال حاضر این مستند اضافه کردن به ابهامات اجتماعی و زندگی عمومی در روز های آینده فیل صاحبان مانند Sreejith در حال تقلا برای پوشش افزایش هزینه های.

“برای مراقبت از فیل من مجبور به صرف حداقل Rs. 4000 در هر روز از جمله دستمزد از فیلبان. یک فیل نیاز به حداقل 20 مجموعه نارگیل fronds یک روز که در مورد هزینه های Rs. 2500. این fronds آمده از پلککد. در شروع مستند ما تا به حال مشکلات لجستیکی در آوردن برگ. اما در حال حاضر ما قادر به source آنها,” او اضافه شده است.

معبد جشنواره در طول تابستان می گوید Sreejith آنقدر سودآور است که مردم حتی با درجه کارشناسی ارشد هیجان زده هستند را به طور موقت از روی لئامت دادن در مراقبت از فیل در طول فصل. برای صاحبان مانند او کل فصل می تواند کمک به کسب سود از Rs 2-3 lakhs. اما در حال حاضر با تمام رزرو لغو تصویر نیست گلگون کنه.

Kerala, Kerala Elephant, Elephant در حال حاضر این مستند اضافه کردن به ابهامات اجتماعی و زندگی عمومی در روز های آینده فیل صاحبان مانند Sreejith در حال تقلا برای پوشش افزایش هزینه های.

Oottoli کریشنان که صاحب شش فیل ها در تریسور, رنده, در, “من مجبور به قرض گرفتن پول برای مراقبت از هزینه های در حال حاضر. من باید متحمل هزینه روزانه 25000 تومان برای شش فیل. به دلیل مستند هر یک از فیل ها از دست رفته به طور متوسط 50 جشنواره در این فصل است. این یک وضعیت بسیار حساس.”

Mahouts ها غذا شده اند به همان اندازه تحت تاثیر قرار. Chirakkal Sreedharan که صاحب سه فیل گفت: یک فیلبان می توانید به عنوان بسیاری به عنوان 4000 تومان در روز یک معبد جشنواره است. اگر دو وجود دارد mahouts ها غذا در هر فیل آنها تقسیم آن میان خود.

Chandran Ramanthara این پرور منطقه رئیس جمهور از فیل صاحبان فدراسیون گفت: “دولت به مداخله بلافاصله. 75 درصد از صاحبان فیل در دولت کسانی هستند که قادر به پرداخت دستمزد روزانه خود را mahouts ها غذا با توجه به محدودیت های مالی است. پس از یک فصل تمام شده است شسته فیل صاحبان باید منتظر ماه به ساحل تا درآمد دوباره.”

“فیل ها برای ما مثل اعضای خانواده ما. هنگامی که یکی از آنها بیمار می افتد ما مراقبت از آنها ، بنابراین در حال حاضر ما در حال مدیریت هزینه تا آنجا که ما می توانیم. ما یک وظیفه مراقبت از آنها گفت:” Mangalamkunnu Chettiar یک صاحب 12 اسیر فیل ها از جمله برخی از معروف آنهایی که مانند Mangalamkunnu Ayyappan.

جدا از محدودیت های مالی حفاظت از فیل مربوطه mahouts ها غذا از پتانسیل Covid-19 عفونت یکی دیگر از نگرانی فاکتورها باعث ایجاد پلاک ذهن خود را. زمانی که صاحبان متوجه شدم که فیل افسار تمام روز را در نزدیکی نقطه می رسم, مردم, دولت گسترده ای در انجمن صاحبان مجبور به قرار دادن یک بیانیه درخواست مردم به آمدن در نزدیکی حیوانات. به تازگی یک ببر آزمایش مثبت برای coronavirus در باغ وحش برانکس در نیویورک موجب نگرانی در مورد انسان به حیوان انتقال اما تا کنون وجود نداشته است و شواهد قطعی در مورد این انتقال در فیل.

دکتر PS Easa یک کارشناس حفاظت از فیل آسیایی گفت: همیشه خوب است به اقدامات احتیاطی را به عنوان هیچ کس پیش بینی انتقال این ویروس به یک ببر در ایالات متحده است.

“برای مثال فیل می توانید سل از انسان است. بنابراین احتمال همیشه وجود دارد. اما تا کنون دامپزشکان باید حکومت آن را. این مهم است که مراقب باشید به خصوص mahouts ها غذا. آنها هستند مراقبت از فیل. آنها می توانند حامل بنابراین سلامت خود را به همان اندازه مهم است,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>