به عنوان Covid-19 مورد افزایش می یابد آخر هفته مستند به تحمیل شود در جامو از جولای 24

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در میان سنبله در Covid 19 نفر در سراسر جامو و کشمیر در منطقه جامو کمیسر Sushma Chauhan در روز یکشنبه دستور داد جزئی مستند آغاز ژوئیه 24.

وجود دارد باید تکمیل محدودیت در حرکت افراد و وسایل نقلیه و تمام فعالیت های این jurisidiction از جامو منطقه از 6 ساعت در تمام جمعه ها تا ساعت 6 صبح در تمامی روزهای دوشنبه به جز جنبش برای اورژانس های پزشکی مورد نیاز است که برای آن هیچ عبور و غیره. لازم است او اظهار داشت: در سفارش.

منظور صادر شده است در بخش 144 از CrPC و بخش 34 فاجعه قانون مدیریت, 2005.

“تنها داروخانه های محلی میوه و سبزیجات و لبنیات مغازه ها باقی می ماند می تواند در دسترس برای نیازهای جامعه و مسافران بیرون آمدن از و رفتن به فرودگاه/ایستگاه راه آهن مجاز خواهد بود به حرکت در تولید بلیط. کارکنان مستقر در فرودگاه و ایستگاه راه آهن (مقامات دولتی و متعلق به خطوط هوایی) مجاز به حرکت در تولید شناسه معتبر اثبات” منظور بخوانید.

کارکنان دولت از خدمات ضروری’ بخش (از جمله خدمات پزشکی) و یا مانند بخش های دیگر به عنوان مورد نیاز توسط دولت نیز مجاز به حرکت در تولید ID اثبات.

باید وجود داشته باشد بدون محدودیت در جابجایی کالا حامل نفت و گاز تانکر.

“هر گونه تخلف از این دستور باید دعوت اقدام تنبیهی در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی و مقررات مربوط به مدیریت بحران, قانون 2005,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>