این آروناچال پرادش دولت تصمیم گرفته است به طور موقت به حالت تعلیق صدور منطقه حفاظت شده مجوز (کاشی) برای خارجی ها برای بررسی گسترش coronavirus, مقامات گفت.

خارجی ها نیاز به کاشی برای ورود به دولت است که به دلیل داشتن مرز مشترک با چین است.

دبیر کل Naresh Kumar کارگردان تمام PAP صدور مقامات به تعلیق صدور مجوز تا سفارشات بیشتر آنها گفت.

“آن آموخته است که Covid-19 موارد مثبت تشخیص داده شده اند در هند و اعداد شده اند در حال افزایش است. آن را نیز آموخته است که گسترش coronavirus در هند است که در درجه اول از بازدید کنندگان که تا به حال سابقه سفر به خارج از کشور به تازگی و یا از طریق گردشگران که سفر کرده اند و هند” به دستور دولت گفت.

“به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus (Covid-19) در آروناچال پرادش آن شده است تصمیم گرفت به طور موقت به حالت تعلیق صدور منطقه حفاظت شده مجوز (PAP)…” آن اضافه شده است.

این حرکت در می آید روز پس از هند اعلام کرد مشابه محدودیت در بازدید از خارجی ها. هیمالیا پادشاهی بوتان نیز تعطیل مرزهای خود را به بازدید کنندگان خارجی به مدت دو هفته در تلاش برای محدود کردن تاثیر این بیماری است.

این ویروس که اولین ظهور در چین در ماه دسامبر سال گذشته گسترش یافته و به 97 کشور و آلوده 102,180 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus ردیاب. بیش از 3500 نفر کشته شده اند با توجه به این ویروس تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im