Arvind Kejriwal و 6 وزیران را سوگند شروع دوره سوم در دفتر

Aam Aadmi Party (AAP) رهبر Arvind Kejriwal بود که روز یکشنبه سوگند یاد کرد به عنوان وزیر دهلی نو برای سومین بار در یک ردیف به عنوان هزاران نفر تشویق او در Ramlila میدان در قلب سرمایه های ملی.

بعدی سوگند بود مرد دست راست او Manish Sisodia بود که به طور مشابه egged توسط این جمعیت در Ramlila میدان بود که decked با tricolours حزب پرچم و پوستر و پلاکارد.

معاون فرماندار آنیل Baijal اداره سوگند و پنهان کاری به Kejriwal و شش وزیران.

قبل از سرود ملی پخش شد وطن پرست آهنگ ها همچنین می تواند شنیده شود در Ramlila میدان به عنوان هیجان زده, حزب کارگران و همچنین جمعیت با مردم tricolour نقاشی بر روی چهره خود دست می زدند ،

برخی از عینک AAP را کلاه آنها به عنوان تشویق برای Kejriwal و فریاد شعارهایی مانند” Humara Neta Harry هو, Arvind Kejriwal, Jaisa هو” (رهبر ما باید مانند Kejriwal).

یک بنر با “نایاک 2 آمده است دوباره” نیز دیده می شود گسترده در زمین. آن را به حال یک عکس از بازیگر بالیوود آنیل کاپور در سمت چپ و Arvind Kejriwal, پوشیدن AAP کلاه در سمت راست.

پوستر منابع 2001 هندی تریلر سیاسی ‘نایاک’ یک بازسازی از فیلم تامیل Mudhalvan (1999) است که در آن کاپور نقش یک خبرنگار که می شود وزیر ماهاراشترا بعد از اعتصاب در فساد است.

50 “Dilli ke Nirmata” یا دهلی معماران از جمله معلمان, اتوبوس, مارشال, بهداشت کارگران و خانواده های آتش نشانان از اقشار مختلف جامعه نیز به اشتراک گذاشته شده در این مرحله با Kejriwal خود را در طول برگزاری مراسم تحلیف.

AAP تقریبا تکرار آن 2015 عملکرد با پیروزی 62 از 70 کرسی در دهلی مجمع انتخابات در برابر ولتاژ بالا و تلخ کمپین توسط بی جی پی که تا به حال سابقه یک باتری از اتحادیه وزرا و وزرای ارشد قانونگذاران به کرباس برای رای.

این Bharatiya Janata Party (BJP) موفق به برنده شدن بقیه هشت کرسی از آن در اوایل شمارش از سه صندلی. کنگره درست مثل آخرین باری جلب خالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر