آرتورو ویدال نگه می دارد و بارسلونا در لیگ مبارزه ضرب و شتم وایادولید 1-0

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آرتورو ویدال گل برای بارسلونا به دزدکی حرکت کردن گذشته چابک وایادولید 1-0 در روز شنبه و حفظ فشار بر رهبر رئال مادرید به لیگ اسپانیا روش نقطه اوج آن است. بارسلونا بسته به عرض یک نقطه مادرید که بازی در دست آن را به عنوان تلاش برای دفاع از عنوان آن برنده است برای دو سال متوالی. ویدال گل در 15 دقیقه پس از راه اندازی توسط لیونل مسی که مانند بسیاری از هم تیمی های خود بود و با احتیاط تفرج در وایادولید را خالی جثه Zorilla ورزشگاه.

مادرید بازی می کند در گرانادا در روز دوشنبه. نهایی آن دو بازی در برابر ویارئال مبارزه برای لیگ قهرمانان اسکله و یک لگانیس مبارزه برای جلوگیری از سقوط. بارسلونا به بازی برابر اوساسونا و Alavés. مادرید دارای tiebreaker اگر آنها در پایان سطح در نقاط.

“ما آن را همه ما و سپس صبر کنید و ببینید” ویدال گفت. “آن را نمی کند ما بستگی دارد. اگر آن را به معنای بود و سپس به لیگ قهرمانان (در همایون).”

در یک حرکت تعجب آور, بارسلونا, مربی Quique Setién کاهش یافته است مهاجم لوئیس سوارز از صف شروع خود را برای اولین بار در هفت بازی. به جای او بازی با چهار هافبک و شارژ بازیساز Riqui پویگ با ارتباط با مسی و تراکتورسازی.

بارسلونا تحت سلطه از کیکآف و حمله را در پایین سمت راست از طریق نلسون Semedo.

وایادولید را Jordi Masip را تکذیب کرد پویگ پس از او توسط Semedo در بارسلونا اولین حمله خطرناک اما سابق بارسلونا دروازه بان بود مورد ضرب و شتم توسط ویدال پس از دیگری طولانی تجمع توسط بازدید کنندگان.

Semedo, پویگ و مسی همه رد و بدل سریع می گذرد و در منطقه قبل از مسی تضعیف توپ به ویدال در داخل جعبه. شیلی هافبک استفاده می شود یک تماس به خط تا شات قدرتمند است که او نه از یک زاویه تنگ در پست دور.

Kike پرز بود وایادولید تنها فرصت گلزنی در نیمه اول در یک نادر ضدحمله. اما او تصادفا زمانی که تلاش برای شلیک و Marc-Andre ter Stegen خفه توپ.

خاکستری ترجمه

ترجمه به نظر می رسید به بازی خوب به اندازه کافی برای اصلاح نقطه خود را در شروع 11 در دو مسابقات پس از یک بیکار مدت زمانی که Setién استفاده نمی کند او را. اما فرانسه قهرمان جهان تا به حال یک مشکل در والادولید. او قادر به پیوند با مسی در یک وعده ضدحمله در اوایل و او هدر رفته یک فرصت طلایی به سرب قبل از حاصل کار دو تیم در زمانی که او خراشیده عبور از Semedo درست در مقابل هدف.

Setién نشست مدیران ورزشی در حاصل کار دو تیم به دلیل نامشخص مشکل فیزیکی و فرستاده سوارز. پس از 10 دقیقه از دیدن وایادولید آغاز به کوه حملات Setién جایگزین پویگ و کلمنت Lenglet که تا به حال یک کارت زرد با Ivan Rakitic و رزرو مدافع تیم رونالد Araújo.

وایادولید با این حال همچنان به فشار برای اکولایزر و Ter Stegen کبوتر به دفع کردن حمله حریف یک ضربه سر توسط Enes Unal در 60.

وایادولید است که تا حدودی متعلق به برزیل بزرگ رونالدو صرف کمتر از 5 ٪ از آنچه بارسلونا صرف آن ستاره نکردم تیم ملی. هنوز به آن رسید نیمه دوم با قوی تر و موفق در فشار دادن بارسلونا به آن منطقه است.

Setién اذعان کرد تیم او در حال رسیدن به پایان این با حداکثر سرعت دویدن-به پایان لالیگا با مسابقات هر سه روز در دود.

“این بسیار گرم بود و زمین بسیار خشک و چند بازیکن ندارد انرژی به انجام خیلی بیشتر از اجرا به اندازه کافی برای نگه دارید تا با بازی” Setién گفت.

“وحشت ما در پایان می آید از این واقعیت است که ما می تواند قرار داده و پیروزی را در نیمه اول و می دانستیم که ما می تواند مشکل را با ما در نیمه دوم.”

دیگر از او کمک برای ویدال مسی محدود به یک جفت از عکس, از جمله یک ضربه آزاد که Masip palmed بیش از نوار خود را.

وایادولید باقی مانده بود در 14 محل در یک فاصله امن از سقوط نبرد.

اتلتیکو به قهرمانان

هدف اواخر توسط دیگو کاستا تضمین 10-مرد اتلتیکو مادرید مسجل لیگ قهرمانان اسکله بعد از لبه رئال بتیس 1-0.

کاستاریکا با استفاده از قفسه سینه خود را به دست کشیدن در یک ضربه آزاد در 74 پس از تیم خود را از دست ماریو هرمسو مستقیم کارت قرمز برای مقابله با از پشت یک بازیکن بتیس.

امن نیست و در عین حال

Celta Vigo ماند و در خطر سقوط به منطقه سقوط پس از از دست دادن در اوساسونا 2-1. اوساسونا جثه Arnaiz رهبری در برنده در زمان توقف.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>