Arteta آرسنال به دست آوردن از دست رفته شن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این بود که دقیقا یک ماه قبل از روز شنبه در نیمه نهایی جام حذفی برابر منچستر سیتی که باکاری سانیا, آرسنال تا به حال بازدید Etihad به صورت پپ گواردیولا ، این حافظه ماندگار از آن بازی David Luiz دو اشتباهات یکی در هر نیمه. هر دو منجر به گل دوم منجر به کارت قرمز برای برزیل و آرسنال از دست داد 0-3.

این اولین بازی از لیگ برتر را از سرگیری پس از استراحت با توجه به Covid-19 و شهرستان بودند سریعتر کردن بلوک از فرسوده توپچی ها. Arteta تحویل داده شد یک درس تلخ توسط خود مربی تیم. او به عنوان دستیار مدیر برای گواردیولا برای بیش از سه سال که سابق توپچی ها پخش شد استخدام در اواسط فصل برای احیای یک تیم را بهم ریخته.

شنبه شب نشان داد که شاگرد آموخته بود درس های خود را از ماه گذشته و از دست دادن. آرسنال عملکرد در 2-0 برنده بیش از سیتی در ومبلی بود در تضاد به خطا لادن در Etihad.

در حالی که آرسنال غالبا در معرض اکتشافی در شهرستان دفاع در نیمه اول—آنها که جلوتر رفته اند بیش از یک هدف اگر آنها گرفته بود شانس—نیمه دوم بود در مورد خاموش کردن Blues’ توانمند حمله. این رویکرد به شدت متفاوت و بلوغ آرسنال نشان داد برای اجرای حمله و دفاع باید تعجب حتی گواردیولا.

بازی پخش خوراک نشان داد کاتالان با تدبیر در بحث های متحرک با دستیاران خود را نسبت به پایان نیمه اول. شیوه ای که در آن آرسنال با کنترل جریان بازی خیس داشتن تا اوایل فشار به نظر می رسید که لرزاند, شهرستان نیمکت.

اولین هدف از اتلتیک بیلبائو آمد 18-پاس حرکت است که می توانست رونالدو حسادت. هنوز برای بسیاری از بازی های این شهرستان بود که تحت سلطه در اختیار داشتن. هنگامی که آنها در زمان رهبری آرسنال به نظر می رسید به لرزش کردن یک بلوک ذهنی است که تا به حال رشد در طی هفت راست شکست به شهرستان.

آن را در مرحله نیمه نهایی از سال 2017 جام حذفی که آرسنال تا به حال گذشته طعم پیروزی بیش از شهرستان. تنها یک بار در هفت بازی گذشته خود را در برابر شهر تا به حال آرسنال اذعان کمتر از سه گل. و وجود چند نشانه های قبل از این بازی که آرسنال خواهد مدیریت برای انجام آنچه آنها انجام داد.

تنها در هفته گذشته آرسنال تا به حال اذعان به اهداف اواخر برابر لستر و تاتنهام. قرعه کشی در بازی اول و شکست در آینده به معنای از دست دادن حرکت به امن لیگ قهرمانان. حتی در تعجب 2-1 برنده بیش از تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا لیورپول کرد که توپچی ها pounced در دو دفاعی اشتباهات و به ندرت به نظر می رسید در کنترل در غیر این صورت.

اما آنها تیم های مختلف در روز شنبه به عنوان آنها برگزار قلعه در برابر شهر را امواج از حملات در نیمه دوم. آن رستگاری برای لوئیز که در قرار مسلما بهترین عملکرد به عنوان یک بازیکن آرسنال. زمانی که یک خبرنگار در یک بعد از مسابقه مصاحبه خواسته لوئیز در مورد انتقاد از آرسنال دفاع پس از از دست دادن در اتحاد لوئیز به سرعت اصلاح او: “بسیاری از انتقاد در (sic) من هیچ ؟ شما می توانید می گویند که.”

او با قرار دادن یک پا اشتباه در بازی. او توانایی کمک هم تیمی در یک سازمان دفاعی تلاش آن شهرستان موفق به از طریق شکستن در نیمه دوم. گرانیت جاکا بازی مسلما بازی فصل, به مناسبت حضور او در تمام نقاط زمین. سوالات خود را در مورد خلق و خو و آینده با این باشگاه به نظر می رسد که گذاشته شده است ،

وجود او پر موضعی شکاف سمت چپ توسط مرکز پشت, ساخت بلوک های پاکسازی عکس از goalmouth جارو کردن توپ های ولگرد و سپس گردش توپ رو به جلو است. کیه Tierney شکودران مصطفی, Ainsley میتلند-Niles هکتور Bellerin دنی کبللس و امیلیانو مارتینز ایستاده در مصدومين Berndt لنو در هدف همه کمک فوق العاده به دفاعی تلاش است.

تا جلو, نیکولا په په و Alexandre Lacazette شد طراحی از مدافعان با بیلبائو پیدا کردن خود را در فضا در چند نوبت. هدف دوم این بود که سریع مقابله است که در زمان وزش بیرون از شهر بادبان. جام حذفی دارندگان آیا باید شانس خود را در بین اما تلاش بودند مقهور صورت منظم آرسنال.

“آنها در دفاع خوب است. آن اتفاق افتاده است (زمانی که آرسنال در بازی برابر لیورپول بیش از حد, بنابراین ما آن را می دانستند. اما ما خوب نیست” گواردیولا گفت. ستایش از رئیس قبلی بدون شک لطفا Arteta. وجود دارد هیچ دلیلی نمی شود. پس از همه این است که یک تیم است که مورد انتقاد قرار گرفته است در طول فصل برای دفاع شکننده.

“ما مورد ضرب و شتم احتمالا بهترین دو تیم در اروپا است. من واقعا خوشحال و با بازیکنان راه آنها مبارزه” Arteta گفت. “بزرگ وجود دارد شیمی بین آنها (بازیکنان) و آنها واقعا بر این باورند که ما در حال تلاش برای انجام.”

اعتماد به نفس بالا خواهد بود در نیمه شمال لندن پس از یک هفته فوق العاده. اما آرسنال باید اطمینان حاصل شود آنها نمی هدر دادن دستاوردهای آن را به عنوان اتفاق افتاده است اغلب در گذشته است.

نگاهی به جدول رده بندی لیگ آشنایی چشم انداز در فاصله بین آرسنال—آنها دروغ 10th با دو بازی در سمت چپ و بالای دو تیم آنها را ضرب و شتم در هفته گذشته است. جوان آرسنال مدیر یک پیروزی دور از یک عنوان در فصل اول خود را که مهر و موم های لیگ اروپا ،

وظیفه اصلی خود را هنگامی که هذیان از این برنده حل و فصل کردن است که به بازسازی یک باشگاه است که flattered به فریب در لیگ برای 16 فصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>