Arteta خواستار آرسنال برای نشان دادن شجاعت جلوتر از المپیاکوس آزمون

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آرسنال باکاری سانیا می گوید او می خواهد بازیکنان خود را برای نشان دادن شجاعت زمانی که آنها چهره المپیاکوس پیرئوس در لیگ اروپا در جورجیوس Karaiskakis ورزشگاه بعد در روز پنج شنبه. آرسنال در حال انتظار خصمانه پذیرش برای اولین بار پا از خود دور از 32 کراوات در پیره که در آن المپیاکوس را از دست داده اند فقط یک بار — در برابر بایرن مونیخ — در این فصل است.

Arteta به خبرنگاران گفت: او می خواست به طرف خود را به نگه داشتن سر خود را حتی اگر چیزهایی که قرار بود راه خود را.

“آنها می توانید بهترین, قصد, اما آنها نیاز به رفتن به یک ورزشگاه مثل اینجا و زمانی که آنها را یک اشتباه و یا یک تصمیم بد که شجاعت به دوباره سعی کنید و بازی دوباره,” او اضافه شده است.

“و من می خواهم برای دیدن که در بازیکنان که آیا آنها 17 یا 35. این چیزی است که من از آنها انتظار می رود. اگر آنها سعی در نگه داشتن آنها از من حمایت کامل کرد. اگر آنها را پنهان پس از آن, من آن را دوست ندارم.”

آرسنال تایید کرده اند بازیساز Mesut Ozil شده است شامل در تیم ملی به دلایل شخصی در حالی که لوکاس Torreira را از طریق بیماری است.

آرسنال باید فرصتی برای جهش اورتون در لیگ برتر انگلیس در روز یکشنبه که دیدار با آنها در ورزشگاه امارات اما Arteta می گوید که نمی خواهد تحت تاثیر قرار چه تیم او قرار می دهد در برابر یونانی طرف.

“ما تا به حال یک استراحت از 15 روز” Arteta گفت. “ما فقط یک بازی من می خواهم به ارسال یک تیم است که من فکر می کنم بهترین بازی. بقیه بازی را به مراقبت از خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>