Arteta قمار می پردازد خاموش به آرسنال جام حذفی انگلیس برنده برطرف یورو وای

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

باکاری سانیا اذعان کرد او در زمان خطر ساخت و نه تغییرات برای آرسنال 2-0 برنده بیش از پورتسموث در لیگ اما اصرار او تا به حال هیچ چاره ای به دلیل برخی از ستاره هنوز پوسته-شوکه پس از هفته بیستم لیگ خروج.

Arteta طرف برتر جام حذفی یک چهارم نهایی با تشکر از اهداف از Sokratis Papastathopoulos در نیمه اول آسیب زمان و ادی Nketiah شش دقیقه پس از استراحت در Fratton Park در روز دوشنبه.

آن را بسیار افزایش مورد نیاز برای آرسنال که سقوط از لیگ اروپا در دردناک در آخرین بریده بریده نفس کشیدن شکست برابر المپیاکوس در روز پنج شنبه.

Arteta اذعان کرد که فیلدینگ چنین بی تجربه line-up — تنها David Luiz و Bukayo Saka حفظ مکان خود را — می تواند قرار داده اند آرسنال تنها شانس کسب جام در این فصل در معرض خطر است.

“آنها به طور کامل سزاوار شانس و من می دانم آن را مخاطره آمیز است که آنها را به بازی در این رقابت, اما آنها به ارزش یک خطر” Arteta گفت: جوان خود طرف.

اتلتیک بیلبائو بود که در اشک پس از از دست رفته هزینه اواخر فرصت برابر المپیاکوس و Mesut Ozil هر دو وجود ندارد در حالی که Alexandre Lacazette و نیکولاس په په بر روی نیمکت.

“من در ارزیابی این تیم و جسمی برخی از آنها knackered برخی از آنها تا به حال مسائل مربوط به برخی از آنها ذهنی حلق آویز شدند چه اتفاقی افتاده است.

“بنابراین من سعی کردم به انتخاب لباس حق تیم دانستن اینکه چگونه آنها بودند و من بیشتر از آن است. اگر شما برنده آن خوب است اما اگر ما تا به حال از دست بدیهی است که آن شده اند که این تصمیم اشتباه است.

– تمرکز میل –

“انرژی تمرکز و تمایل و میل به بازی در این رقابت ها واقعا مهم است.” یکی ترش توجه داشته باشید برای آرسنال آمد که اروگوئه هافبک لوکاس Torreira گرفته شد زخمی بر روی یک برانکارد و فقط 15 دقیقه به بازی و چپ Fratton Park در عصا.

“او در بسیاری از درد است او در یک بند در این لحظه گفت:” Arteta.

“او ارزیابی می شود در چند روز آینده و ما را به دانستن بیشتر در. من نمی دانم اگر آن را استخوان و یا رباط و ما هنوز نمی دانیم.” پورتسموث مدیر کنی Jackett گفت: آرسنال شد ارزش جای خود را در دور بعدی بعد از بازمانده اولیه سد از سوم ردیف ارتقاء chasers.

“من احساس میکنم که ما قرار داده بسیار زیادی از فشار بر آنها در نیمه اول,” او گفت:.

“ما نیاز به یکی از این لحظات برای ما اما بازی جوانمردانه به آنها رو بلوک و ما نمی تواند آن لحظه بگویید.

“من نا امید با هدف اول و زمان آن ما واقعا نیاز به رفتن در نیمه اول 0-0 و ساخت آن را برای نیمه دوم گفت:” از اذعان به نیمه اول زمان توقف.

“نمایشگاه بازی به بازیکنان آنها هرگز داد و نداد دست و پنجه نرم — آرسنال را مستحق پیروزی در این بازی است اما ما افتخار می کنیم از آنچه که ما انجام داده اند در رقابت هستند و هنوز هم به خوبی انجام می دهند در لیگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>