هنر 370 مردم تنبل… اقامتگاه قانون برای J&K آینده خیلی زود: سینگ

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Arun Sharma | جامو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 23, 2020 9:11:48 am

Jitender Singh, prime minister narendra modi, love for pm, urban local body polls, panchayat polls, jammu & kashmir news, j-k news, indian express اتحادیه های وزیر امور خارجه, Jitendra سینگ. (اکسپرس عکس توسط شعیب Masoodi)

اتحادیه وزیر امور خارجه (سازمان بنادر و دریانوردی) دکتر Jitendra سینگ در روز شنبه گفت که ماده 370 در جامو و کشمیر ساخته شده بود مردم بی حال و مباحث. در تلاش برای رسیدگی به نگرانی های مردم محلی پس از لغو J&K ویژه وضعیت سال گذشته سینگ در روز شنبه مطمئن باشید مردم از قلمرو اتحادیه که اقامتگاه قانون در حال آمدن است “به زودی” خواهد بود که به دنبال آن زمین عمل می کنند.

پرداختن به یک تابع به مناسبت امضای تفاهم نامه بین CSIR-IIIM در جامو و کانادا شرکت داروسازی IndusCann برای تحقیق و استفاده از شاهدانه در طب سینگ گفت جدید سحر آشکار است برای قلمرو اتحادیه J&K.

تعداد بیشتری از مشاغل از کسانی که وعده داده شده ارائه خواهد شد به جوانان پس از اطلاع از قوانین کار است, او گفت:, و اضافه کرد که هدف باید به تلقین حس رقابت است.

“بزرگترین نقطه ضعف برای جامو و کشمیر برای آن باقی مانده و در انزوا به دلیل ماده 370 است که ما تنبل است. ما بی حال شد و ما یاد گرفتیم برای زندگی آسان مباحث” او گفت: پرداختن به یک تابع در IIIM اینجا. “است liye humey takleef هوتی hai ki ab شغل ka kya hoga, zameen ka kya hoga (همین دلیل است که ما احساس می کنیم نگران شغل و زمین” او گفت:, و اضافه کرد که “پیش از این ما با استفاده از به کار تنها دو ساعت و همه چیز را”.

“ما نمی دانند که ما باعث خرابی نسل های آینده ما” وزیر گفت:, و اضافه کرد که برای هر روپیه از مرکز جامو باقی مانده راضی با 10 paise در حالی که کشمیر در زمان دور 90 paise. “بسیاری از سیاستمداران تبدیل شده اند بیکار. من از شنیدن کسی شکایت روز گذشته در مورد عدم مشاغل,” او گفت: “همه چیز خواهد آمد”.

“آنها (شغل) خواهد شد بیش از شما تا به حال خواستار آن شدند اما از استخدام انجام خواهد شد تحت قوانین و شفاف صورت گیرد و نه مانند رژیم خود را هنگامی که استادان منصوب شدند و جدید دانشگاه های باز بر اساس پولی در نظر خراب آینده از جوانان” او گفت:.

با اشاره به ساعت نارندرا اظهارات در J&K نیز دریافت همان توجه به شرق سینگ گفت که کسانی که با شک و تردید را ببینید تغییر در یک زمان کوتاه با مرکزی اقدامات قابل اجرا در این منطقه است.

سینگ خواست مخاطبان اگر آنها نمی خواهید به بخشی از هند هدف به پنج تریلیون اقتصاد است.

“اگر شما آن را درک کنید, من فکر می کنم همه زمزمه و نجوا است که تولید را از فکر و ذهن را محو دور,” او گفت:.

وزیر گفت: جامو و کشمیر نیز تحت روند جدید سیاست صنعتی و علمی جدید سیاست.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>