آرسن ایده ممکن است در آفساید

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق آرسنال آرسن ونگر پرهای ژولیده در اوایل این هفته زمانی که او پیشنهاد تغییرات در قانون آفساید. ونگر نظرات که در حاشیه جایزه Laureus در برلین حمل اهمیت زیادی داده شده است که او رئیس جهانی فوتبال توسعه در ورزش جهان بدن Fifa.

ارائه خود را در مجادلات بیش از حاشیه آفساید تماس زیر معرفی تصویری کمک داور (VAR) به خصوص در لیگ برتر این فصل ونگر گفت: “مهمترین مشکل این است که مردم را (با VAR) است که در آفساید قانون است.”

ونگر اضافه شده است که این قانون در حال حاضر با توجه به آن هیچ بخشی از حمله به بدن بازیکن می تواند پیش از یکی به اخر مانده از بازیکن باید تغییر به کاهش تعداد تماس های نزدیک. “شاید وجود دارد اتاق را برای تغییر قانون آفساید کمی پس ما نمی گویند بخشی از بینی خود را آفساید بود.”

با توجه به ونگر پیشنهاد “شما نمی خواهد آفساید اگر هر بخشی از بدن است که می تواند نمره هدف در خط با آخرین مدافع حتی اگر دیگر بخش های این مهاجم بدن در مقابل”.

به عنوان چیز ایستاده ونگر گفته است که چیزی بیش از فقط یک مشاهده است. Lukas Brud که سران این ورزش قانون گذاری بین المللی فوتبال مدیره کانون (IFAB) گفت: ایده خواهد بود تا برای رای گیری در جلسه روز 29 فوریه به عنوان آخرین مهلت برای ارائه پیشنهاد شد نوامبر 1 2019.

با توجه ونگر قد در فیفا و بحث رو به رشد در ور و تاثیر آن بر آفساید تماس آن را نمی خواهد به تعجب اگر پیشنهاد او می آید تا برای بحث در سال آینده.

پس چرا VAR مقدمه آورده آفساید قانون تحت چنین مسئله ای?

بیش از حد نزدیک به تماس

تعدادی از حوادث در لیگ برتر در این فصل مطرح شده اند سوال تا چه حد VAR باید مجاز به داوری در نزدیک آفساید تماس. برای مثال وقتی لیورپول روبرتو Firmino پرچم آفساید فقط پس از او به ثمر رساند و در پیروزی 2-1 مقابل استون ویلا VAR نشان داد که تنها یک بخش بسیار کوچک از مهاجم بازو بود آفساید خط. در حالی که Firmino به دست آورد بدون استفاده از بازوی خود را در موقعیت هدف این بود که مجاز به ایستادن با توجه به قانون فعلی است.

در یک حادثه جداگانه در ماه دسامبر سال گذشته لیورپول بهره مند از تماس نزدیک زمانی که ولورهمپتون پدرو نتو بود هدف خود را رد کرد با توجه به هم تیمی جانی بودن حاشیه آفساید در ساخت. بازی 1-0 به پایان رسید در لیورپول را به نفع.

 

چنین تصمیم گیری که در آن اهداف اند بیرمنگام با وجود بازیکنان نه بهره گیری از گفتن یک دست بودن آفساید را موجب بحث در میان طرفداران در مورد اینکه آیا VAR باید کنار گذاشته شود و یا قانون آفساید تغییر برای کمک به ساده کردن بازی.

بعید است که ور داشتن فقط رفته جریان اصلی در سراسر اروپا لیگ بیش از دو سال گذشته در حال رفتن به از دست دادن این نبرد است.

‘هوشمند قانون’

همچنین مهم است به یاد داشته باشید که ونگر پیشنهاد را نمی خواهد به طور قابل توجهی تغییر قانون به نفع حمله به بازیکن.

در واقع بیانیه اخیر خود که سازگار با خود را رد یک پیشنهاد در سال 2017 سابق فیفا مدیر فنی و هلندی افسانه Marco van Basten به قراضه آفساید قانون است.

“آفساید است که چه چیزی باعث این تیم خوب با هم. آن هوشمند است قانون نیز مهم است که به نگه داشتن که در بازی” ونگر گفته بود در آن زمان.

او به جای نام برای بهبود به قانون است. با توجه به جدید درگیری میان VAR و آفساید تماس ونگر می بیند پیشنهاد خود را فقط به عنوان که.

اما فرانسوی پیشنهاد کمک به ساده کردن همه چیز ؟

در حالی که آن را دشوار است به پیش بینی به چه میزان تغییر در قانون تحت تاثیر بازی معمای فوتبال در اینجا این است که به جای سیاه و سفید و قانون است که به وضوح demarcates بین آنچه که آفساید و چه چیزی نیست, هر گونه تغییر به آن را تنها می تواند در افزایش توانمندی و تفسیر ذهنی بیشتر برای مطابقت با مقامات.

نیز وجود دارد به سختی هر گونه یقین است که این نوع تغییر غیر ضروری را کاهش می دهد VAR مداخلات.

مثلا آن خواهد بود تا داور به تصمیم بگیرد که آیا یک بازیکن به دست آورده است استفاده از داشتن یک بازو یا شانه آفساید.

آن را نیز همه چیز را پیچیده تر برای یک داور دستیاران که خطوط جدید به آهنگ.

در یک مجموعه قطعه غوغا می تواند به ایجاد سردرگمی بیشتر.

روبرتو Rosetti, لیگ ارشد از داوران گفته بود در اوایل این سال است که یک ور مداخله باید تنها در صورت روشن و واضح offsides.

“ما می خواهیم ور به مداخله تنها زمانی که تصاویر نشان می دهد یک پاک خطا نمی re-داور, بازی,” او گفت, ایتالیایی, روزنامه ورزشی ‘La Gazzetta dello Sport’.

شاید این چیزی است که در لیگ برتر باید انجام دهید. به جای تصمیم گیری که آیا یک مهاجم آفساید توسط چند نشان داده می شود یا نه VAR می تواند از چپ به داوری تنها در بیشتر خودنمایی خطا است. آن را نیز می تواند کمک به صرفه جویی در برخی از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>