آرسنال موفق به کسب فقط سه بازی پس از باکاری سانیا به عنوان مدیر در دسامبر اما بازیساز Mesut Ozil می گوید این تیم بهبود یافته با تشکر اسپانیولی تازه رویکرد تاکتیکی.

آرسنال 10 در لیگ برتر در 31 امتیاز 10 پشت چهارم-چلسی قرار می گیرد اما اوزیل گفت: بازیکنان هنوز هم با هدف قرار دادن یک لیگ قهرمانان صلاحیت نقطه با 13 بازی در سمت چپ به بازی.

“این فقط دو ماه است که میکل شده است و ما بهبود بسیاری از نظر تاکتیکی” اوزیل به خبرنگاران گفت:.

“هر کس می داند … در آن موقعیت آنها را به بازی و یا چگونه (مدیر) می خواهد به حمله و یا ایجاد فشار زیادی بر روی تیم مقابل.

“ما می دانیم این است که یک فصل برای ما, اما ما می خواهید را به نفع خود بازی به امتیاز می شود شاید در پایان فصل در بالای صفحه چهار. هدف ما این است که در لیگ قهرمانان.”

Arteta که در زمان بیش از مربی موقت فردی Ljungberg است گفت که او امیدوار است به استفاده از خود را در اواسط فصل اردوگاه آموزشی در دبی برای کمک به ایده های خود را در سراسر سریعتر و اطمینان از نتایج بهبود در نیمه دوم از مبارزات انتخاباتی.

از نظر آینده خود در باشگاه اوزیل گفت که او مطمئن نیستید که چه اتفاقی می افتد زمانی که قرارداد خود را منقضی می شود در سال آینده.

“پس از این فصل من یک سال و پس از آن من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد زیرا من نمی توانم آینده,” او گفت:.

“آنچه که من می توانید انجام دهید این است که همه چیز را برای تیم, برای خودم, برای موفق شدن و اجازه دهید ببینیم که چه چیزی در آینده اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de