آرسنال ستاره آزمایش مثبت برای Covid-19 قبل از برخورد در برابر منچستر سیتی:…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آرسنال فوتبالیست حال آزمایش مثبت برای Covid-19 قبل از توپچی ها بازی اولین مسابقه خود را از نونما لیگ برتر نجومی هفته گذشته در برابر منچستر سیتی با توجه به یک گزارش از هدف است. com. پس نتیجه این بازیکن که به همراه دو بازیکن دیگر که در مجاورت نزدیک با او بودند خواسته به انجام اجباری قرنطینه قبل از بازی.

این گزارش بیشتر آمده است که سه ارشد فوتبالیست از دست رفته سه جلسات آموزشی. اما جدید تست که انجام شد در روز دوشنبه نشان داد به عنوان نتیجه منفی برای هر سه, و آنها اجازه داده شد برای دوباره پیوستن به تیم آرسنال برای بازی روز چهارشنبه.

اولین بازی برای آرسنال نمی تواند راه خود را به عنوان آنها رنج می برد 3-0 شکست منچستر سیتی. مدافع David Luiz تحویل داده شد و یک کارت قرمز در بازی او سرزنش از شکست در او.

“تقصیر من” او گفت: “این تیم را به خوبی به خصوص با 10 مردان است. مربی شگفت انگیز است, همه بازیکنان در آن تقصیر من بود.” لوئیز پیشنهاد او باید حل و فصل وضعیت قراردادی خود را در حال حاضر اما گفت: وضعیت او بود و نه یک عامل در عملکرد خود است.

“من باید تصمیم مختلف صورت گرفته در دو ماه گذشته اما من نمی,” او گفت: آسمان ورزشی.

آرسنال نیز رنج می برد 2-1 شکست برابر برایتون یک دست است که رفته و با مدیر Mikel Arteta. شکست چپ آرسنال در نهم نقطه در جدول با 40 امتیاز از 30 بازی شش پشت پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد.

“من بسیار نا امید” Arteta گفت. “این غیر قابل قبول است راه ما از دست این بازی. ما مانند رقابت و من می دانم که ما یک تیم جوان اما هنوز هم ما انداخت بازی دور. ما تا به حال برای قرار دادن آن را به رختخواب قبل از آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>