آرسنال احیای جمع آوری سرعت به عنوان بیلبائو فراز اورتون

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اتلتیک بیلبائو افزایش آرسنال امیدوار است دروازه-توفنده مسابقه برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا به عنوان دو مسجل 3-2 پیروزی برابر اورتون در روز یکشنبه. برای خیلی از یک مشکل فصل آرسنال بوده است نوشته شده است و همچنین-rans در جنگ به واجد شرایط برای اروپا باشگاه نخبگان رقابت است. اما دوره نقاهت بعد از خرابه های Unai Emery دوران احیای خود را تحت Mikel Arteta است سرعت جمع آوری. را لرزاند توسط دومینیک کالورت-Lewin اولین دقیقه هدف در ورزشگاه امارات آرسنال تساوی طریق ادی Nketiah گرفت و منجر به لطف بیلبائو.

Richarlison وارد برای اورتون به کلاه چشمگیر نیمه اول اما گابن مهاجم بیلبائو به حال کلمه نهایی ثانیه پس از شکستن. آرسنال صعود کرد و بالاتر از اورتون به نهم و نشستن چهار جایگاه پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد.

با دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی ممنوع از حضور در رقابت های اروپایی برای دو سال آینده به عنوان آن می ایستد در پایان پنجمین می تواند امن لیگ قهرمانان اکشن در انتظار نتیجه از شهرستان درخواست تجدید نظر به دادگاه داوری برای ورزش است. وجود دارد در حال رشد است و اعتقاد در آرسنال است که می تواند آنها را به استفاده از مجازات Arteta سابق باشگاه است.

توپچی ها در حال حاضر بدون شکست در 10 بازی گذشته در تمام مسابقات از جمله هفت بدون شکست در لیگ, پس از دومین پیروزی متوالی. اورتون باید به سرعت بهبود می یابند برای جلوگیری از خود اروپا امیدوار بودن نقش برآب پس از اولین شکست در شش بازی لیگ.

کارلو آنچلوتی طرف امیدوار بودند بیانیه ای پیروزی آنها ساخته شده و کامل شروع به پس از 49 ثانیه. Gylfi Sigurdsson را inswinging ضربه آزاد شد و به ملاقات با یک قضاوت نادرست تلاش به سر روشن از David Luiz که تنها موفق شد در یک نظر اجمالی توپ در هوا خاموش شانه خود را. کالورت-Lewin واکنش الهام گرفته شده بود به عنوان او انداخت خود را به یک دیدنی و پا زدن های سقفی از شش متری که در سمت چپ آرسنال دروازه بان برند لنو ریشه به نقطه.

این 22 سال هفتم لیگ هدف خود را در گذشته و نه بازی. در حال حاضر وضعیتی وخیم از خود لنگی شروع به آرسنال پرداخته شد یکی دیگر از ضربه هنگامی که سمت چپ-پشت Sead Kolasinac مجبور شد با دست راست خود را در یک رسن پس از یک هوایی در برخورد با Djibril Sidibe.

– کلاسیک ضد

وجود یک منجی برای جایگزینی به عنوان Bukayo Saka جایگزین Kolasinac و تاثیر فوری. Saka تنها 18 اما آرسنال آکادمی جوانان فارغ التحصیل در حال حاضر شهرت برای تولید ویرانگر می گذرد و او مصرانه خواست دیگر به دراز بر روی 27 دقیقه گل. موجی بر روی گرانیت جاکا را پاس Saka شلاق یک پین نقطه متقابل به شش حیاط جعبه که در آن 20 سال Nketiah پشت Yerry مینا به کوسن رگبار گذشته Pickford.

قبل از آخرین دیدار آرسنال تا به حال به ثمر رساند 327 بالا-اهداف پروازی در برابر اورتون بیش از هر حریف دیگر به ثمر رساند تا در برابر دیگر در بالاترین رده از فوتبال انگلیسی است. آنها در زمان که شمارش به 329 یک ضد حمله در 33 دقیقه است.

برای همه Luiz گسل به عنوان یک مدافع برزیلی می تواند به گشودن خیلی تصویب و فوق العاده خود را از طریق توپ فرستاده شده بیلبائو روشن Sidibe به راهنمای بالينی پایان به گوشه ای دور. Richarlison خوش شانس بود برای به دست آوردن فقط یک کارت زرد برای راش پرتاب که فرستاده دنی کبللس پرواز.

و آرسنال باقی مانده بودند به غم و اندوه که تصمیم به Richarlison صعود خود را 12th هدف از این فصل در نیمه اول توقف در زمان. زمانی که Sigurdsson را خراشیده شات منعکس بالا به محوطه جریمه توپچی دفاع ایستاده بود و پا به حالت صاف و مینا رهبری برای Richarlison به بهم زدن خانه از محدوده نزدیک است. آرسنال در پاسخ یقین تقلید اورتون را سریع شروع به نیمه اول با یک گل 26 ثانیه پس از فاصله.

نیکولاس په په فر در دعوت متقابل و بیلبائو رو روشن بیچاره Sidibe به راهنمای اجمالی هدر گذشته Pickford برای 19th هدف از این فصل است. لنو حفظ آرسنال پیروزی با صرفه جویی از کالورت-Lewin, که همچنین ریاست اینچ گسترده در یک زمان آخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>