حرکت ارتش 3 بخش مخازن به لاداخ بخش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارتش هند نقل مکان کرد تا به سه بخش چند اسکادران از خط مقدم مخازن اضافی قطعات توپخانه و به طور کامل آماده مکانیزه جوخه های پیاده نظام به لاداخ بخش به عنوان بخشی از تلاش های خود برای تقویت آن استقرار در پاسخ به غنی چینی حضور نظامی در منطقه چهار نفر آشنا با تحولات روز سه شنبه گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

سه لشکر عراق فرستاده شده برای ساخت لازم قدرت نظامی برای جلوگیری از امکان حرکت تهاجمی توسط چینی ها نیروهای امنیتی در سراسر این رقابت خط کنترل واقعی (LAC) حساب تا 30000 سربازان به خوبی آموزش دیده به عنوان ارتفاع بالا و استقرار در حال تقویت با تمرکز شدید بر برنامه ریزی احتمالی گفت: اولین فرد ذکر شده در بالا.

تعداد زیادی از نیروهای نظامی تقویت فرستاده شده به لاداخ کشیده شده از ارتش ذخیره تشکل های مستقر در یک منطقه کوهستانی در شمال هند و در ایالت دیگری در Hindi زبان کمربند. این نیروهای ذخیره باید در عمل در این بخش به عنوان بخشی از خود را به طور منظم آموزشی گفت: این فرد نقل قول شده در بالا. سربازان همچنین ممکن است کشیده شده و از صلح ایستگاه برای Ladakh نقش او اضافه شده است.

Hindustan Times نیست آشکار محل پایگاه از جایی که نیروهای, تسلیحات و تجهیزات مستقر شده اند به لاداخ به دلیل ملاحظات امنیتی.

در حالی که ذخیره سازند باید نقل مکان کرد و با خود انتگرال توپخانه عناصر تانک ها و پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه شده اند marshalled از پایگاه های متعدد در سراسر بخش غربی برای تقویت نیروی در لاداخ شخص دوم گفت.

نیروهای اضافی فرستاده شده اند به لاداخ توسط جاده و هوا, او گفت:. نیروی هوایی هند را heavy-lift هواپیما هم پرواز سربازان و تانک و دیگر تجهیزات از Chandigarh به له به عنوان گزارش شده توسط HT در روز سه شنبه.

“تجهیزات نظامی از جمله تانک منتقل شده است به لاداخ از مناطق در بخش غربی که در آن بسیار مطلوب مبارزه با نسبت در حال حاضر وجود دارد برای مقابله با پاکستان گفت:” سوم شخص ذکر شده در بالا. وی افزود: انتقال این تجهیزات از این مناطق را “عنصری تفاوت” به وضعیت در جبهه غرب.

هر دو کشور هند و چین را به طور قابل توجهی تقویت شده خود را با استقرار هزاران نفر از سربازان جت های جنگنده و هلیکوپتر و تانک و توپخانه سنگین موشک ها و سیستم های دفاع هوایی در منطقه به عنوان تلاش برای کاهش تنش ها منجر نشده دستیابی به موفقیت.

اگر بن بست همچنان ادامه دارد و نیروهای چینی به احتمال زیاد به نگه داشتن موقعیت خود را در منطقه تا حداقل سپتامبر با شروع فصل زمستان ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای دو طرف به ماندن به جلو مستقر گفت: چهارمین فرد ذکر شده در بالا. “استقرار نیروهای اضافی اجباری شد نگه داشتن در ذهن است که چینی ها تجمع می رود که به گذشته برای سه ماه آینده,” او گفت:.

کارشناسان بر این باورند که استقرار ضروری و عناصر اضافی از مبارزه با قدرت به لاداخ بخش لازم است به عنوان ادامه چینی تجمع خواستار به سوال مردم, ارتش آزادی بخش را (PLA) به قصد بازگرداندن status quo ante (اوایل آوریل) در مناطق استراتژیک.

“چینی نظامی خم آن عضلات خود را با تجمع در نقطه ای از تاثیر نیز در عمق مناطق در سمت خود را از لاک. با توجه به چین در آن است و بدیهی است که ما باید مورد نظر combat نسبت به جبران ممکن است طرح های شیطانی” گفت: سپهبد BS Jaswal (retd) یک شمالی سابق فرمانده ارتش. او افزود که هند نظامی وضعیت را قادر می سازد آن را به صحبت کردن چینی ها از موضع قدرت.

هند نیز مستقر خود دفاع هوایی سلاح های ضد هوایی ممکن است تهدید از PLA-نیروی هوایی در Ladakh بخش که در آن تنش به شدت افزایش یافت و پس از یک برخورد در Galwan دره سمت چپ 20 و یک تایید نشده تعداد از سربازان مرده در ژوئن 15. جنگنده ها مطرح شده است و آن گارد برای مقابله با هر گونه نظامی تحریک توسط چینی نیروها و پایگاه های رو به جلو بوده اند دستور داده بود در بالاترین وضعیت هشدار گفت: چهارمین فرد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>