ارتش به نظر می رسد برای به دست آوردن ما وسیله نقلیه هوایی برای تقویت پیاده نظام

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارتش هند دارای مجموعه ای از چشمان خود در دستیابی به دست راه اندازی از راه دور کنترل وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین کلاغ از ما و دولت از هنر و اسرائیل سنبله کرم شب تاب “loitering” مهمات برای اضافه کردن کشندگی آن در زمین پیاده نظام به غیر از محدوده دقت توپخانه با برد بیش از 40 کیلومتر.

در حالی که ارتش تیز کردن دندان از آن پیاده نظام نیروی هوایی را دریافت پنج رافائل چند نقش جت های جنگنده از پاریس در این ماه با یکی دیگر از چهار مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش در فرانسه.

نیروی دریایی هند است که تمام مجموعه به کمیسیون دوم آن موشک بالستیک شلیک زیر دریایی هسته ای فهم Arighat بعد از این سال.

با توجه به مردم در جنوب بلوک آگاه از توسعه ارتش تنظیم شده است برای به دست آوردن 200 قطعه از RQ-11 پهپاد که می تواند پرواز تا 10 کیلومتر در ارتفاع 500 فوت و سرعت بخشیدن به 95 کیلومتر در ساعت برای کمک به سربازان پیاده نظام انجام شناسایی از نبرد تئاتر جلو و قرار دادن نیروهای دشمن.

پس از ارتش هند آورده سنبله علامت سوم موشک های ضد تانک از اسرائیل به عنوان بخشی از اورژانس خرید با توجه به لاداخ ” با چین است و در حال حاضر خرید کرم شب تاب مهمات است که می تواند در ارائه یک اعتصاب دقیق بر روی نیروهای دشمن پنهان در محدوده یک متر.

آخرین Firefly مهمات نه تنها loitering قابلیت قرار دادن یک هدف اما همچنین می تواند به نام اگر هدف منتقل شده است فراتر از محدوده.

در حالی که جنگنده ها و ارتش هند بوده است در خط مقدم از استقرار در لاداخ هند نیروی دریایی شده است در مقابل در اقیانوس هند برای مقابله با چین کشتی های جنگی.

به گفته مقامات ارشد نظامی نیروی دریایی از طریق آن Fusion مرکز در Gurugram شده نگهداری کنید و بر روی اقیانوس هند در طول Ladakh بحران شده است و قادر عضله شش, چینی, کشتی های جنگی از دریای عرب و اقیانوس هند و منطقه است.

“این کشتی ها بودند در اطراف بندر گوادر در بلوچستان. سه کشتی رفت و برگشت به چین با نیروی دریایی از نزدیک به تماشای آنها و سپس سه باقی مانده نیز بازگشت به کشور خود. امروز وجود ندارد و تنها یک کشتی جنگی چینی در اقیانوس هند گفت:” یک مقام ارشد نظامی افسر خواست نامش فاش نشود.

در حالی که فرمانده نظامی ارشد ایران در مشارکت در Ladakh برگزار خواهد شد در این هفته نیروهای نظامی خروج ورزش از تمام چهار ایستادگی کردن امتیاز است که در حال حاضر با تایید بر روی زمین است.

در حالی که مردم چین را ارتش آزادی بخش تلاش شده است با لینک خروج با شرایط دیگر, هندی, از فرماندهان ارتش را ساخته اند روشن است که مشارکت بی قید و شرط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>