ارتش مسائل هشدار, هشدار به سربازان در برابر مخرب پاکستان برنامه مشابه Aarogya…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارتش هند صادر کرده است یک هشدار به پرسنل آن هشدار آنها را در برابر امکان از تلفن های خود را که هک شده توسط پاکستان سازمان با استفاده از یک بدافزار حمل یک برنامه شبیه به هند Aarogya Setu دو نفر از افسران ارتش گفت: در روز پنج شنبه به شرط ناشناس ماندن.

شده اند وجود دارد گزارش از برنامه های مخرب در حال ارسال توسط پاکستان عملیات برای واتساپ گروه از پرسنل ارتش و مشاوره صادر شده است به تمام سربازان برای دانلود تماس با ما-ردیابی Aarogya Setu نرم افزار تنها از وب سایت دولت, Google Play store یا فروشگاه برنامه اپل گفت: یکی از مقامات ذکر شده در بالا.

موجود در سیاست های امنیت سایبر در استفاده از گوشی های تلفن همراه نیز تصریح کرد گفت: دومین رسمی.

دولت بوده است ترغیب شهروندان به استفاده از Aarogya Setu برای جلوگیری از گسترش Covid-19 و اوایل این هفته در دیدار با رئیس وزرا و نخست وزیر نارندرا صحبت در مورد “popularising برنامه و از آنها خواست برای اطمینان از دریافت تعداد بیشتر است.”

جدای از برقراری ارتباط و اطلاع رسانی به کاربران در مورد خطر بالقوه عفونت این “حریم خصوصی-برای اولین بار با طراحی” نرم افزار همچنین سهام رفتارهای ایمن و به روز پزشکی, مشاوره در مورد Covid-19 مهار در 11 زبان.

وزیر دفاع Rajnath Singh هفته گذشته خواسته هند بالا فرماندهان نظامی به اطمینان حاصل شود که این کشور دشمن است و مجاز به بهره برداری از Covid-19 وضعیت در زمانی که ارتش پاکستان همچنان به نقض آتش بس در خط کنترل به کمک به تروریست ها دزدکی حرکت کردن به جامو و کشمیر.

همسایه ارتش به نقض آتش بس در حدود 1400 بار در این سال است. تعداد کل نقض آتش بس توسط آن ایستاده بود در 3,168 در سال 2019 و 1,629 در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>