‘ارتش کانون تروریسم” می خواند پوستر توسط Pak اقلیت های خارج از سازمان ملل متحد دفتر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اقلیت ها از پاکستان ساخته اند یک بنر تماس با ارتش این کشور “کانون تروریسم بین المللی” در ژنو در حال انجام در جلسه شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد شورای امنیت سازمان ملل (UNHRC).

این بنر که روی آن نوشته شده “ارتش پاکستان به کانون تروریسم بین المللی” بود که دیده می شود در نزدیکی یاد صندلی شکسته در 43 جلسه UNHRC.

خبرگزاری ANI گزارش داد که یک اعتراض نیز برنامه ریزی شده برگزار می شود توسط بلوچ و پشتون فعالان در مقابل دفتر سازمان ملل متحد در برابر دخالت نظامی پاکستان استقرار در پرورش ترور لباس.

این فعالان خواستار آن است که سازمان ملل متحد باید توبیخ پاکستان اقدام فوری برای جلوگیری از این کار و ایجاد حاکمیت قانون در منطقه از آن گزارش شده است.

این می آید پس از هند در روز جمعه توصیه پاکستان رهبری برای جلوگیری از ترور بودجه و برچیدن اردوگاه های تروریستی عامل از آن خاک و سرزمین های تحت کنترل خود را در حالی که decrying اسلام آباد تلاش برای از خط خارج تحولات مثبت در جامو و کشمیر.

هند در بیانیه آمد و یک هفته پس از جهانی ترور تامین مالی ناظر Financial Action Task Force (FATF) در پاریس تصمیم گرفت برای حفظ پاکستان در آن “لیست خاکستری” و هشدار داد این کشور از استرن عمل اگر نتواند به تعقیب و قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسانی که در ترور بودجه ناشی از صلاحیت آن است.

هند همچنین بر اسفبار اقلیت در اکثریت مسلمان پاکستان درخواست پاکستان رهبری برای پایان دادن به آزار و اذیت و اعدام اقلیت ها از طریق سوء استفاده از قانون توهین به مقدسات در پایان تبدیل مجبور و ازدواج از زنان و دختران از هندو و سیک و مسیحی ادیان و جلوگیری از آزار و اذیت مذهبی علیه شیعیان و Ahmadiyas, استان اسماعیلیه و هزاره ها.

43 جلسه UNHRC آغاز شده در ژنو در تاریخ 24 فوریه ادامه خواهد داد و تا 20 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>