ارتش ایجاد پل در نزدیکی آسام گاز و آتش سایت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارتش هند پرسنل ساخته اند یک پل در نزدیکی سوزاندن گاز طبیعی به خوبی در آسام را تینسوکیا کمک خواهد کرد که در خاموش کردن شعله های آتش.

150 متری پل بیلی ساخته شده بیش از یک جسم در آب های نزدیک به گاز و نفت هند محدود (نفت) در Baghjan بود که یک ضربه در مارس 27 و آتش در ژوئن 9, کمک خواهد کرد که تحویل آب مورد نیاز برای کنترل آتش و پلاگین فوران چاه نفت.

“ساخت و ساز پل بسیار حیاتی است برای این کار از کنترل آتش آن را به عنوان فراهم می کند و تنها دسترسی به کارشناسان به رویکرد خوبی است. کارشناسان در حال حاضر برنامه ای برای ذخیره کردن سنگین خط لوله بیش از این پل برای ایجاد یک آب چتر برای dousing آتش” گفت: ارتش آزاد صادر شده در روز سه شنبه.

با توجه به گواتی-بر اساس سخنگوی ارتش سرهنگ P Khongsai ساخت و ساز از پل های مورد نیاز حمل و نقل 233 متریک تن مواد, بیش از یک فاصله 400km.

“150 به خصوص آموزش نیروهای متعهد وظیفه زیر بسیار مخاطره آمیز و خطرناک شرایط در مجاورت آتش مواج با کار در دماهای بیش از 75 درجه سانتی گراد,” آزادی گفت.

“بی توسط بسیاری از چالش های مهندسی ارتش ساخته پل در یک زمان کوتاه از 24 ساعت در ژوئن 22 زیر بارش سنگین و شدید درجه حرارت” به آن اضافه شده است.

با توجه به نفت این خط لوله بیش از این پل را حمل آب از نزدیکی Dangori رودخانه به خوبی.

مستمر و حجم زیادی از آب مورد نیاز برای کنترل آتش و پلاگین blowout کنترل نشده انتشار گاز و نفت از یک چاه هنگامی که فشار سیستم شکست.

“گذار از آب تحویل خط بیش پل بیلی تکمیل شده در روز دوشنبه و پس از تمام شب کار در سایت. اتصالات برای یافتن منابع آب از Dangori رودخانه در جریان است” گفت: نفت انتشار در دوشنبه.

پس از آتش نفت به دنبال کمک از ارتش در ژوئن 14 برای ساخت پل.

کل ورزش کنترل آتش و وارد کردن ضربه است و انتظار می رود با اتمام هفته اول جولای.

فوران چاه نفت در تاریخ 27 مه موجب دوزخ که آواره هزاران نفر از مردم spewed هزار لیتر نفت و گاز به شکننده اکوسیستم و ایجاد اغتشاش ویران کردن بر روی حیات وحش محلی.

وجود دارد 17 حلقه چاه نفت و گاز پنج حلقه چاه در Baghjan میدان نفتی که تولید از 1200 kilolitres نفت خام و 1.5 تا 2 میلیون متریک استاندارد متر مکعب گاز در روز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>