مسلح با ‘crowdsourced’ تجهیزات کشاورزی, Telangana مجموعه برای ‘سپر’ برنج برداشت در میان Covid-19

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Rahul V Pisharody | حیدرآباد | انتشار: 6 آوریل سال 2020 10:09:12 am

telangana paddy harvest, telangana farmers harvest, telangana lockdown paddy harvest, telangana farmers lockdown, telangana paddy cultivation در Telangana, برنج کشت شده در 39 لاخ هکتار در طول زمان ربیع فصل در مقایسه با 17 لاخ هکتار در فصل گذشته و دولت انتظار دارد که یک رکورد تولید یک کرور متریک تن برنج ،

در میان Covid-19 شیوع و یک در سراسر کشور مستند, Telangana در حال آماده سازی خود برای یک سپر برنج برداشت. به عنوان بی سابقه مستند منجر به عدم دسترسی کشاورزی کارگران دولت تصمیم گرفتند برای تکمیل مکانیزاسیون از برنج برداشت.

برای این دولت استخدام حدود 14,900 برداشت در سراسر کشور. این خواهد بود “crowdsourced از جامعه مدنی گفت:” یک مقام ارشد در وزارت جهاد کشاورزی و همکاری است.

در Telangana, برنج کشت شده در 39 لاخ هکتار در طول زمان ربیع فصل در مقایسه با 17 لاخ هکتار در فصل گذشته و دولت انتظار دارد که یک رکورد تولید یک کرور متریک تن برنج ، این هفته بین ماه های مارس و آوریل به پایان است و اوج برداشت دوره برای محصول برنج در دولت است.

به کنسول کشاورزان که در حال حاضر دست پاچگی ارشد وزیر K چاندراسکار رائو در طول چندین کنفرانس مطبوعاتی به آنها اطمینان داد که دولت را تهیه هر دانه برنج حداقل حمایت قیمت(MSP) از طریق ایجاد مراکز خرید. او اعلام کرد که دولت صرف خواهد شد نزدیک به 30000 تومان کرور روپیه برای تهیه حدود 1.05 کرور تن برنج ، سوال این بود که برداشت برنج ، روز یکشنبه دولت اطلاع داد که مکانیزه برنج برداشت شده است تنها راه برای اطمینان از به موقع برداشت از تولید است.

وزارت جهاد کشاورزی و همکاری در یک نکته گفت که دولت صاحب بیش از 14,095 برداشت و یکی دیگر از 753 هرفسترس استخدام شدند از کشورهای دیگر عمدتا تامیل نادو و در حال حاضر در دسترس در Telangana. در تمام 14,848 برداشت در حال حاضر به راحتی در دسترس در دولت آن را گفت.

صحبت کردن به indianexpress.com ب Janardhan Reddy, اصلی, وزیر به وزارت کشاورزی و همکاری گفت که دولت تا به حال در ابتدا شناسایی 5000 ترکیب موجود در دولت اما آن را گرفته 3 ماه به برداشت 39 لاخ هکتار است.

“در دسترس بودن کارگران بخش کشاورزی شده است و این کاهش در سال پس از-after. یک بازار برای ماشین آلات در چنین سناریویی بود که در حال حاضر در حال کاوش توسط جوانان بیکار کارآفرینان و بانکداران و بازرگانان ، هر چند این برداشت گران هستند می توان آن را برای تمام محصولات زراعی و آینده” گفت: Reddy.

با توجه به آنچه 30 کارگران می توانید در هر هکتار در هر روز می تواند انجام شود با استفاده از یک ماشین در یک ساعت. “کشاورزی هزینه های نیروی کار در سراسر 5,000 تومان در هر هکتار و با هزینه تنها نیمی از آن در مورد Rs 2,500 به 2,800 تومان در هر هکتار,” او اضافه شده است.

داشتن متوجه شدم که در دسترس بودن ماشین بود و هیچ مسئله دولت خطاب به این مسائل عملیاتی توسط همگرا بخش کشاورزی و تولید کنندگان.

در این راستا دولت خطاب ارتباطات به تمام شرکت های بزرگ برای راه اندازی round-the-clock مراکز تماس و درخواست همکاری خود را در فوری تعمیر و نگهداری و تامین قطعات یدکی این دستگاه در صورت خرابی. تمام شرکت ها خواسته شده است که برای راه اندازی تلفن همراه سرویس دهی مراکز با ویژگی های افراد برای حضور در این خرابی در هیچ زمان. لازم می گذرد در حال مرتب به همه تکنسین ها و کارگران ماهر و رانندگان و سایر کارکنان درگیر در عملیات برداشت برای حرکت در این مناطق و همچنین بین منطقه جنبش گفت: توجه داشته باشید.

انتظار سپر برنج محصول سانتی متر پیشتر اعلام کرد که کلاس های درس در مدارس و کالج های کاربر استفاده خواهد شد به طور موقت جوراب ساق بلند برنج و دیگر محصولات تولید در صورت نیاز.

با استفاده از تجهیزات کشاورزی, برداشت انتظار به پایان خواهد رسید در 50 تا 60 روز است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>