آرجون Bhati فروش غنائم برای کمک به سوی Covid-19 مبارزه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جوان هندی گلف باز Arjun Bhati متعهد به کمک Rs 4.30 لاخ به سمت نخست وزیر را شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM-مراقبت) صندوق به عنوان کشور جنگ علیه مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

Bhati که شد از Greater Noida نشان داده است که او افزایش مقدار فروش خود را 102 غنائم که او تا به حال برنده در مسابقات ملی و بین المللی در هشت سال گذشته. غنائم خود را شامل سه گلف جهان عنوان قهرمانی و ملی عنوان قهرمانی.

“مادر بزرگ من پس از آمدن به دانستن در مورد سهم من نسبت PM-مراقبت صندوق برای اولین بار گریه کرد و گفت:” شما یک واقعی Arjun. در این برهه از زمان مهم برای صرفه جویی در زندگی انسان است. غنائم را می توان به دست آورد و در آینده’,” او توییتی در هندی.

نخست وزیر نارندرا مودی نیز قدردانی به گلف باز جوان. “این احساس بزرگ از شهروندان هند بزرگترین حمایت از این کشور در مبارزه رمان کروناویروس” او توییتی در هندی.

های مختلف شخصیت های ورزشی و سازمان های دیگر رو به جلو آمده اند و کمک نسبت PM-مراقبت صندوق راه اندازی برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

بیش از 5000 تایید coronavirus موارد گزارش شده تا در حال حاضر و نزدیک به 150 نفر جان خود را از دست داده است و تا کنون در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>