اضطراب در MP, Punjab: مستند قرار می دهد علامت سوال در گندم تهیه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Milind Ghatwai آنجو Agnihotri Chaba | Bhopal, Jalandhar | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 1:55:12 am

coronavirus, Coronavirus India Lockdown, wheat growers Madhya Pradesh, wheat Procurement farmers, wheat farners, punjab wheat farmers, crop Procurement خرید از تولید خود را به شروع در 25 مارس. (عکس)

برای اولین بار آن را بیش از دو هفته از عدم اطمینان سیاسی و در حال حاضر آن است که 21 روز مستند به مبارزه با COVID-19 است که لحظات اضطراب به lakhs از گندم تولید کنندگان در Madhya Pradesh.

خرید از خود تولید —کشاورزان در کشور کاشته اند یک رکورد 79.68 لاخ هکتار زير کشت گندم در این زمان در برابر 60 لاخ هکتار در 2019-20 در پشت عالی موسمی که افزایش آب های زیرزمینی آبخوان و مخزن و سطح — این بود که شروع به در مارس 25. که تاریخ به تعویق افتاد مارس 1, حتی در حالی که کمال نات رهبری کنگره دولت کاهش یافت و در 20 مارس پس از مبارزه با یک شورش های داخلی.

جدید دولت بی جی پی گرفت و در اواخر در مارس 23, اما کمتر از 24 ساعت بعد آمد مستند اعلام از نخست وزیر نارندرا. که با قرار دادن یک علامت سوال در تدارکات بر اساس برنامه های جدید.

نزدیک به 19 لاخ کشاورزان به حال خود را در ثبت نام نماینده دولت الکترونیکی Uparjan خرید پرتال بین فوریه 1 و 28. محصول اصلی Malwa-Nimar کمربند در حال حاضر برداشت. کشاورزان در مناطق دیگر نیز مشغول برداشت محصول گندم خود را زمانی که مستند تحمیل شد.

در چهارشنبه سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan گفت: کشاورزان نگران نباشید در حالی که اطمینان که دولت خرید گندم. دستورالعمل های دقیق از جمله برنامه ریزی تهیه می شود صادر به زودی. “به عنوان چیز ایستاده تدارکات آغاز خواهد شد در تاریخ 1 آوریل. این وضعیت هنوز هم در حال تحول زمانی که این مستند بود به طور ناگهانی اعلام کرد. ما در حال کار کردن چگونه برای تنظیم روند…” گفت: نماینده رسمی.

این مستند باعث شد که پلیس و مقامات محلی همچنین اعمال محدودیت در حرکت ترکیب هرفسترس نی درو و خرمن کوب. “ما اطمینان خواهد داد که جنبش از این دستگاه اجازه خواهد داشت و پس از غربالگری از رانندگان. همه چیز سقوط خواهد کرد در محل” Chouhan مطمئن کشاورزان است.

“اگر تدارکات شروع نمی کند ظرف چند روز آینده وجود خواهد داشت فشار روی mandis و قیمت می تواند حتی سقوط” ادعا قیدار سیرهی, مزرعه فعال و رهبر کنگره. با توجه به Rambharose Basotiya از Bharatiya Kisan Sangh, “کشاورزان نگران هستند و من انتظار تدارکات برای شروع تنها در اطراف مارس 15”.

در ضمن وجود دارد عدم اطمینان بیش از تدارکات عملیات حتی در پنجاب که در آن ورود در mandis به طور معمول شروع از آوریل 10 و انتخاب کنید تا به سرعت پس از Baisakhi. دومی برنامه ریزی شده است در این سال در آوریل 13, در حالی که در حال حاضر مستند ادامه خواهد داد تا مارس 14.

پنجاب اختصاص 129.12 لاخ تن (lt) در خارج از کشور در مجموع گندم تهیه 341.32 lt برای استخر مرکزی در سال گذشته است. بر خلاف MP که کمک تنها 67.25 lt, Punjab هیچ سیستم برای ثبت نام از کشاورزان و مقررات است که به طور کلی از چپ به arhatiyas (کمیسیون عوامل) از طریق آنها به فروش به سازمان های دولتی.

اما این بار نگرانی وجود دارد بیش از این نیاز اجتماعی را حفظ فاصله در mandis در طول تدارکات است که معمولا در پایان ماه آوریل است. مسئله محدود کردن تعدادی از کشاورزان برای اجازه ورود به بازار مورد بحث قرار گرفت در جلسه دولت در Chandigarh در روز چهارشنبه.

“ما رفع محدودیت ورود بسته به اندازه هر مندی و در مشورت با arhatiyas که در تماس مستقیم با کشاورزان” K A P سینها, اصلی, منشی, پنجاب, مواد غذایی, عمران, منابع و امور مصرف کننده گفت. دیگر موضوع مهم مورد بحث در این نشست بود تنظیم کارگران در mandis. حدود 90 درصد از این کارگران — که خالی کردن و تمیز کردن دانه آورده شده توسط کشاورزان در حراج سیستم عامل قبل از پر کردن آنها را در گونی و کیسه های که بیشتر دوخته شده و لود شده بر روی کامیون ها از Bihar, Uttar Pradesh, و, West Bengal.

در پنجاب برداشت است و در عین حال برای شروع. “این باید یک مشکل نیست به دلیل آن را می توان با ترکیبی که تنها نیاز به 2-3 کارگران. مشکل واقعی پیدا می شود کارگران که تعداد 3-4 لاخ در 2000 mandis و دانه خرید مراکز دولتی گفت:” ویجی Kalra رئیس پنجاب Arhatiya انجمن.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: در حال سیگاری ها در معرض خطر شکل coronavirus? | می توانید ویتامین C در پیشگیری یا درمان عفونت کروناویروس? | دقیقا همان چیزی است که جامعه گسترش coronavirus? | چه مدت می تواند به Covid-19 ویروس زنده ماندن در یک سطح است ؟ | در میان این مستند چه مجاز چه ممنوع است ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>