آنتونیو Habas به اتهام ATK-MB

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ATK و Mohun بگن قهرمان هندی سوپر لیگ (ISL) و من-لیگ به ترتیب فیوز خواهد شد به یک هویت جدید با آنتونیو لوپز Habas مسئول است. این اعلام شد در اینجا در روز یکشنبه توسط Sanjiv درک ساعت پس از ATK برنده سوم ISL عنوان در گوا و Habas دوم خود را با پیروزی 3-1 مقابل zovi. درک است که صاحب اصلی ATK. این RPSG گروه است که او رئیس است و نیز دارای 80 درصد از شرکت های جدید با Mohun بگن. آن تیم فوتبال را در بازی ISL از 2020-21.

“بین ATK و آنتونیو من فکر می کنم چیزی است که وجود دارد در ستاره ها. ما با هم کار خواهد کرد و ما موفق خواهد شد هم گفت:” درک احاطه شده توسط بازیکنان حمایت از کارکنان و با تروفی نصب شده در مرکز. این برنامه در دفتر کار خود در زمان COVID-19 ترساندن تا به حال ماموران امنیتی با پوشیدن دستکش دست sanitisers موجود در درب و ورود مجاز تنها پس از ارسال به یک دماسنج تفنگ.

قوی اتصال

“ATK مردم که عشق من مثل من عاشق ATK. من یک ویژه اتصال با ATK از آنجا که فصل اول آن همچنان ادامه دارد. ما یک خانواده. این شگفت انگیز است. این است راز (به برنده خود را دو ISL عنوان)” Habas که تا به حال کمک کرده ATK پیروزی در فصل اول سال 2014 خبر داد.

معمولا متحرک و اغلب curmudgeonly در pitchside, Habas, 62, گفت:: “این اولین بار بود که بخشی از این پروژه است. ما در حال حاضر به تحکیم موقعیت ما است. ATK است که یک باشگاه با شخصیت. من امیدوارم که ما می تواند در همان وضعیت فصل آینده است.”

برنامه جهانی

با تیم جدید مقدماتی برای جام باشگاههای آسیا در سال 2021 به دلیل Mohun بگن برنده 2019-20 من-لیگ درک گفت که او تا به جاه طلبی از رفتن بین المللی است. “در حال حاضر که صدا مانند یک بیانیه اما این هدف برای آینده است. ما امیدوار بودیم که ما را به لیگ قهرمانان اسکله اما تبریک به FC گوا,” او گفت:. FC گوا را بازی اصلی دور 2021 لیگ قهرمانان آسیا زیرا آنها در صدر ISL لیگ فاز این فصل است.

ISL باشگاه دچار عمده اسکله چنگال در آسیا پس از رقابت یک قاره حافظه در 2019. Woodland, ISL قهرمانان در 2017-18 موفق به خارج شدن از مرحله گروهی از جام ملت های آسیا سطح دوم باشگاه مسابقات در سال 2019.

ماه گذشته, بنگلور, FC, ISL برندگان در 2018-19 شکست خورده به مرحله گروهی از دست دادن در دور مقدماتی به مالدیو’ Maziya S&RC. من-لیگ قهرمانان در 2017-18, Minerva پنجاب FC در حال حاضر پنجاب FC بیش از حد خارج شد در مرحله گروهی فصل گذشته.

تصحیح اشتباهات

درک گفت: ATK ساخته شده بسیاری از اشتباهات در طول دو فصل گذشته. “ما سعی در اصلاح آنها و این نتیجه است.” گرفتن Habas پس از 2015 یکی از آنها خواهد بود. پس از برنده شدن در ISL در سال 2016—دوم خود را به عنوان در سه نسخه—ATK قطع ارتباط با اتلتیکو مادرید که صاحبان شرکت و کمک در امضای بازیکنان خارجی و انتصاب کارکنان مربیگری.

برای 2017-18 بلند به نام تدی شرینگهام به عنوان مربی و اشلی وستوود به عنوان مدیر فنی و نگهداری تیم ملی.

در ماه ژانویه 2018 چرخ آمده بود و پس از سه برنده چهار تلفات و چهار تساوی شرینگهام اخراج شد. وستوود گرفت اما در اوایل ماه مارس او را بیش از حد مجبور به ترک کمر این تیم به یک دستیار مربی و خیمه بازیکن رابی کین. ATK به پایان رسید و نهم در میان 10 تیم. تحت استیو کوپل 2018-19 شد حاشیه بهتر اما دوباره ATK موفق به واجد شرایط برای بازی کردن به پایان رساندن ششم پس از شش برنده شش ضرر و زیان و شش تساوی.

درک گفت: هند بازیکنان Manvir سینگ و Subhasish بوز امضا کرده اند و برای فصل آینده است. سینگ با FC گوا و بوز برای Mumbai City FC.

وضوح در Mohun بگن پیوستن بازیکنان خواهد بود پس از این شرکت می آید را به اثر در تاریخ 1 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>