Facebook, Inc. مدیر ارشد اجرایی مارک زوکربرگ خریداری Instagram چرا که او نگران بود نوپای شرکت پتانسیل به نوبه خود کاربران دور از Facebook با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست.

که باعث می شود آن را “دقیقا همان نوع از ضد رقابتی کسب که قوانین ضد تراست در نظر گرفته شده برای جلوگیری از” ما نماینده Jerrold Nadler گفت زوکربرگ در جلسه روز شنبه. پس از زوکربرگ خاطر نشان کرد اعضای کمیته که Instagram کسب اجازه داده شد برای ادامه توسط کمیسیون تجارت فدرال نماینده دیوید Cicilline گفت FTC شکست در سال 2012 هیچ تاثیری روی این که آیا کسب نقض قانون است.

زوکربرگ را انکار نمی کند که شرکت خود را به دست آورد Instagram در بخشی بنابراین آن را نمی خواهد در رقابت با Facebook در عکس های. با توجه به ایمیل ها با Facebook ارشد امور مالی در سال 2012 زوکربرگ می خواستم برای انجام معامله به خرید زمان — یک سال یا بیشتر به ادغام Instagram ویژگی های پس از Facebook می شود تا و در حال اجرا بر روی عکس های قبل از هر کس دیگری می تواند به همان مقیاس است.

Instagram که تا به حال 13 نفر از کارکنان و هیچ درآمد در زمان Facebook خرید در حال حاضر تبدیل شدن به محبوب در یک نمایشی, کلیپ, بیش, دیگر, عکس های برنامه های با اندازه شبکه خود را. پس از شش سال به عنوان بخشی از Facebook, Instagram پیشی 1 میلیارد کاربران است. امروز برنامه کمک بیش از 20 میلیارد دلار به Facebook سالانه درآمد مردم آشنا با این موضوع گفته اند. زوکربرگ است که هنوز هم در مورد پتانسیل برای Instagram به بروز Facebook رشد و محدود کرده است منابع خود را کرده و برای آن ادغام محکم تر با Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im