ضد مالاریا مواد مخدر است بهترین شرط بندی در برابر Covid-19 تا زمانی که درمان ایجاد شده است

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارزان و امن و به طور گسترده ای در دسترس از مواد مخدر است که استفاده شده است برای درمان مالاریا برای حداقل یک قرن پدید آمده است به عنوان مهمترین و به دنبال پس از دارو در جهان پس از آزمایشات اولیه از چین گفت: این افزایش بهبود و کاهش شدت بیماری کروناویروس (Covid-19) که بیمار 1.2 میلیون کشته و 65,000 در سراسر جهان ظرف چهار ماه.

هند روز شنبه به طور کامل ممنوع صادرات هیدروکسی کلروکین از آن است که بزرگترین تولید کننده حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست نخست وزیر نارندرا مودی برای ارسال دارو به ایالات متحده است که گزارش حداقل 300,000 موارد و نزدیک به 8,500 مرگ و میر.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

یک پتو ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین و مواد فعال دارویی (APIs) که مواد شیمیایی مورد استفاده برای تولید مواد مخدر کمک خواهد کرد که هند ذخایر و تا سطح شیب دار تولید در اطلاع بسیار کوتاه است. هند را تایید کرده است استفاده از این دارو به عنوان پیشگیری برای محافظت از سلامت کارگران و تماس نزدیک از Covid-19 بيمار از عفونت است.

چه majorly به افزایش تقاضای جهانی برای هیدروکسی کلروکین بودند نتایج یک شاهد دارونما در چین که نشان از ضد مالاریا مواد مخدر در کوتاه مدت و کاهش شدت سرفه و تب و ذات الریه در بيماران مبتلا به خفیف و متوسط بیماری است.

هیدروکسی کلروکین همچنین مانع از بدتر شدن بیماری در بیماران با توجه به این دارو نسبت به گروه دارونما گفت: در این بررسی که شد منتشر شده در medRxiv که منتشر مطالعات قبل از همکار-نقد و بررسی به منظور تسریع دسترسی به تحقیقات جدید است.

یک آزمایش کنترل شده با پلاسبو انجام شده است با دو گروه از بیماران که یکی از آنها داده شده است دارونما با مواد مخدر اقدام در حالی که این دارو در آزمایش دیگری ، این روش قوانین تعصب در نتیجه و تضمین دارو اثر در واقع ناشی از درمان و عوامل خارجی.

از Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 حدود چهار ماه, پزشکان در سراسر جهان شده اند بسته تجربی, درمان با استفاده از داروهای موجود در مختلف جایگشت و ترکیب برای درمان علائم و جلوگیری از پیشرفت بیماری.

Repurposing دارو با تاسیس ایمنی و مواد مخدر عمل روی بدن است که سریع ترین راه برای درمان بیماری های جدید که در برابر آن وجود دارد هیچ درمان بالینی ثابت. این اجازه می دهد تا پزشکان و متخصصان بهداشت عمومی برای شروع درمان تا زمانی که داروها و واکسن های خاص اقدام علیه Covid-19 هستند تایید شده است.

چین, فرانسه, کره جنوبی, ایتالیا, و در حال حاضر ایالات متحده با استفاده از ضد مالاریا با موفقیت به درمان مردم به شدت بیمار با Covid-19 حتی اگر به مقاله اخیر منتشر شده در Annals of Internal Medicine گفت: “داده ها برای حمایت از استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين محدود و مجمل”. آن اضافه شده است وجود دارد یک نیاز فوری برای به خوبی انجام کارآزمایی تصادفی بالینی برای تست بالقوه درمان از جمله هیدروکسی کلروکین.

هیچ داروی تایید شده برای درمان Covid-19 که منجر به عوارض بالقوه کشنده در حدود 5% از افراد آلوده.

هند را تایید کرده است ترکیبی از دو داروهای ضد ویروسی مورد استفاده در درمان HIV لوپیناویر و ریتوناویر (400 میلی گرم و 100 ميلي گرم در ليتر) برای درمان Covid-19 اما مطالعه عمده از Covid-19 درمان منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) یافت نشد کار به شدت بیمار بیماران در چین است. “درمان با لوپیناویر-ریتوناویر بود در ارتباط با تفاوت از مراقبت استاندارد در این زمان برای بهبود بالینی” نتیجه مطالعه بر اساس کارآزمایی تصادفی کنترل شده در 199 بستری بیماران در چین است.

در سطح جهان وجود دارد 332 ثبت کارآزمایی های بالینی که 188 باز هستند برای استخدام و 146 دادگاه در حال آماده سازی برای جذب یافت بررسی کارآزمایی بالینی ثبت به عنوان از آوریل 24, منتشر شده در مجله علمی لانست. بسیاری از این آزمایشات در حال وقوع در چین, کره جنوبی و کشورهای با درآمد بالا در اروپا و شمال امریکا است.

در شرایطی که شواهد پایه درمانی وجود دارد یک نیاز حیاتی برای بزرگ چند محور کارآزمایی بالینی کنترل شده در محدود منابع تنظیمات. هند توانمند کمیته Covid-19 پاسخ تقویت نظام ملی نوآوری در توسعه واکسن مواد مخدر و کیت تشخیصی در کشور است. هند بخشی از سازمان بهداشت جهانی چند کشور همبستگی محاکمه به بررسی درمان های بالقوه برای Covid-19 انجام می شود و در آسیای جنوبی و آفریقا و اروپا و آمریکا. یک Covid-19 درمان Accelerator راه اندازی شد در روز جمعه را با هم جهانی چند رشته ای تخصص و کارآزمایی بالینی ظرفیت برای سرعت بخشیدن به multicentre محاکمه ایمنی و کارایی و اثربخشی داروها و واکسن.

اما تا زمانی که ما خاص دارو درمانی و یا واکسن علیه Covid-19 داروهای هیدروکسی کلروکین بهترین شرط برای درمان و حمایت از بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>