وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در روز پنج شنبه را محکوم کرد سازمان ملل متحد با انتشار یک لیست از شرکت های درگیر با اسرائیل و شهرک سازی گفت: آن را ثابت کرد جهان بدن مغرضانه علیه دولت یهودی.

“انتشار آن تنها تایید بی امان ضد اسرائیل تعصب آنقدر شایع در سازمان ملل متحد” Pompeo در بیانیه ای گفت تماس خود را “خشم.”

سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله در روز چهارشنبه منتشر شده یک لیست از 112 شرکت با فعالیت در شهرک های اسرائیلی از جمله عمده ما شرکت Airbnb, Expedia و مشاورین.

این گزارش دستور داده شد در سال 2016 توسط شورای حقوق بشر سازمان ملل که از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج ایالات متحده در اعتراض متهمان به هدف قرار دادن متحد اسرائیل است.

“ایالات متحده ارائه نشده و هرگز ارائه هر گونه اطلاعات به دفتر کمیساریای عالی برای حمایت از این لیست و ابراز پشتیبانی از شرکت های ایالات متحده اشاره شده” Pompeo گفت.

“ما بر تمامی کشورهای عضو سازمان ملل برای پیوستن به ما در رد این تلاش را تسهیل تبعیض آمیز کازار و تحریم (BDS) کمپین و delegitimizes اسرائیل,” او گفت:.

BDS کمپین که به دنبال تحریم های بین المللی برای فشار آوردن به اسرائیل برای بهبود درمان آن از مجاهدان فلسطینی با استقبال از انتشار این لیست که کادر رهبری فلسطینی ها مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پیروزی برای حقوق بین الملل.

اسرائیل شهرک های ساخته شده در فلسطین زمین در نظر گرفته غیر قانونی تحت قوانین بین المللی, با توجه به سازمان ملل متحد و بسیاری از کشورها است.

Pompeo گفت: در سال گذشته که ایالات متحده دیگر توافق کردند که شهرک سازی غیر قانونی بودند و خاورمیانه طرح منتشر شده در ماه گذشته با مغلوب ساختن پیشی جستن را باز کردن راه را برای اسرائیل به ضمیمه خیلی از کرانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de