ضد چین و تایوان برگزار شد در PoK در برابر ساخت و ساز غیر قانونی از سد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تظاهرات در برابر چین و پاکستان شده اند در حال وقوع در شهر مظفرآباد پاکستان اشغال کشمیر (PoK) در برابر غیر قانونی ساخت و ساز سدها در Neelam و رودخانه جهلم.

روز دوشنبه در یک تجمع اعتراضی برگزار شد و ساکنان را محکوم ساخت و ساز غیر قانونی از Neelum جلوم و Kohala انرژی برق آبی پروژه های.

معترضان برجسته اثرات زیست محیطی ناشی از سدهای ساخته شده توسط پاکستان و چین است.

یک کمپین رسانه های اجتماعی در توییتر روند با هشتگ #SaveRiversSaveAJK نیز راه اندازی کرده برای برجسته کردن این موضوع در بستر جهانی.

معترضان خواسته که تحت آن قانون است رودخانه توافق از منطقه مورد مناقشه امضا شد بین پاکستان و چین ؟ آنها گفتند که پاکستان و چین در حال نقض شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه توسط اشغال رودخانه.

“ما باید در ماه مارس نسبت به Kohala پروژه و ادامه اعتراض وجود دارد تا آن را متوقف کند” گفت: یکی از معترضان.

به تازگی یک قرارداد سه جانبه امضا شد بین یک شرکت چینی و دولت های پاکستان و چین برای ساخت یک 1,124 مگاواتی برق آبی پروژه در Kohala هزینه 2.4 میلیارد دلار.

این نیروگاه های آبی به حال ساخته شده بر روی رودخانه جهلم در PoK زیر چین و پاکستان کریدور اقتصادی (CPEC) اعطا شده است به Kohala برق آبی شرکت با مسئولیت محدود (KHCL) که یک شرکت تابعه از سه دره چین شرکت (CTGC). (ANI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>