ضد کا برانگیخته مانند مهاتما را عدم همکاری جنبش: Sitaram Yechury

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | گوالیور | منتشر شده: فوریه 20, 2020 10:28:50 pm

Central Vista, Central Vista project, Central Vista development project, DDA, Delhi news, city news, Indian Express Yechury بود در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه یک ضد کا اعتراض سازمان یافته توسط حزب خود را در اینجا. (فایل)

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury در روز پنج شنبه تشبیه “صلح آمیز” علیه کا NRC و به مهاتما گاندی عدم همکاری جنبش و گفت که اگر میشد در ابتدا نمی مذاکره با معترضین آنها تا به حال به انجام این کار در نهایت.

سوال نیاز به تابعیت (متمم) قانون (CAA) گفت: دولت باید برداشت قانون جدید و همچنین توقف ثبت ملی شهروندان (NRC) و همچنین جمعیت ملی ثبت نام (NPR) تمرینات.

Yechury بود در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه یک ضد کا اعتراض سازمان یافته توسط حزب خود را در اینجا.

“مردم برگزاری tricolours معترض هستند. کشاورزان و دانشجویان بخشی از آن هستند. دولت باید نگاهی جدید قانون تابعیت و توقف و NRC تمرینات,” او گفت:.

مردم معترض در خیابان های مسالمت آمیز و تحریک نیست که رهبری هر سیاستمداران او اضافه شده است.

“Gandhiji را عدم همکاری جنبش شد شبیه به این. دولت بریتانیا نیست بحث اول اما بعد از آن برگزار شد در گفت و گو با معترضان” Yechury گفت.

“در حال حاضر نخست وزیر (Narendra Modi) و خانه وزیر (Amit Shah) حفظ هستند که قانون نمی تواند نورد. اما جنبش مردم مقدار زیادی از قدرت است. بنابراین دولت باید یک تجدید نظر” او گفت:.

از طریق کا این مرکز دارای destablished کشور با آن “قطب بندى و جمعی از سیاست” او ادعا.

“برای اولین بار تابعیت شده است مربوط به دین…کا حمله به قانون اساسی است. نه تنها مسلمانان بلکه Dalits و قبایل نیز آمار آن را,” او اضافه شده است.

“چه شد که به آن نیاز دارید ؟ قبل از قانون تابعیت نیز مردم داده شد تابعیت. اخیرا پاکستان-منشاء خواننده عدنان سامی داده شده است تابعیت,” او اضافه شده است.

سامی که متولد لندن به نیروی هوایی پاکستان کهنه کاربردی برای هند شهروندی در سال 2015 شد و یک شهروند این کشور در ماه ژانویه 2016. او با توجه به Padma شری جایزه در ماه ژانویه این سال است.

Yechury گفت که کا خواهد بود مرتبط تر و NRC در آینده است.

“تصور ایجاد شده است که وجود دارد مانند جمعیت سرشماری ورزش. اگر ‘D’ (تردید) مشخص شده است در کسی’sR آن را تبدیل به یک NRC مورد. دولت UPA’sR نمی خرس میوه ها. به همین دلیل است که وزرای ارشد از 13 ایالت مخالف کا R و NRC,” او اضافه شده است.

“ایالات متحده آن را متوقف نشده وجود دارد باید آن را متوقف کند به عنوان آن را به ایجاد بی ثباتی در کشور” Yechury ادعا.

“در این کشور با آن مواجه است رکود اقتصادی اما دولت است و اعتراف به آن است. بیکاری تا شات تا کشاورزان در پریشانی اما مزرعه خود را وام است چشم پوشی نمی,” او گفت: در پاسخ به یک سوال.

“وام از خانه های سازمانی هستند که نوشته شده و دولت در حال فروش بخش دولتی. به ما گفت که هند را توسعه داده است و آن است که یک کشور در حال توسعه. اما متاسفانه مردم در این کشور در حال تبدیل شدن به ضعیف” او گفت:.

“دولت در حال اتخاذ یک ما از نوع اقتصاد سرمایه داری که منجر به غارت اقتصادی در کشور,” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>