آنتونی جاشوا می گوید: فیلمهای تایسون خشم مبارزه نیاز به تعیین شماره یک…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آنتونی جاشوا گفت: فیلمهای مبارزه برای بلامنازع سنگین وزن جهان با عنوان تایسون خشم است و نیاز به تعیین یک شکل غالب در بخش. جاشوا 30 شکست داد مکزیکی-آمریکایی اندی رویز Jr در دسامبر مسابقه برگشت در عربستان سعودی را به نفع خود به خود IBF, WBA, WBO و IBO عناوین در حالی که خشم برنده WBC عنوان در لاس وگاس دو ماه پیش با یک هفتم-توقف دور از دئوتای وایلدر.

“اگر شما واقعا می خواهید به شما می گویند که شماره یک آمده مبارزه من است. بیایید آن را در. من بقیه, کمربند, پس از آن تنها حس می کند” جاشوا گفت: آسمان ورزشی پرداختن به همکار بریتن خشم.

“من متحد قهرمان سنگین وزن جهان او را قهرمان WBC. چه آن را اثبات کند و او را به مبارزه ؟ وجود خواهد داشت یک شکل غالب در بخش سنگین وزن است که باید همه از کمربند و تبدیل شدن به بی چون و چرای.

“منطقی به خودتان ثابت به عنوان شماره یک من باید به مبارزه تایسون خشم. او را به مبارزه آنتونی جاشوا.”

جاشوا جلسه بعدی با اجباری IBF چلنجر کوبرات Pulev که برنامه ریزی شده بود برای 20 ژوئن به تعویق افتاد با توجه به این رمان شیوع کروناویروس.

آمریکا وایلدر تا به حال نام برای مسابقه برگشت با خشم و عقب رانده شد از 18 جولای به احتمال زیاد تاریخ در ماه اکتبر با توجه به این ویروس است که تعطیل کردن ورزش در سطح جهان است.

پروموتر ادی Hearn که موفق جاشوا شناور بود این ایده که یک وحدت کشمکش با خشم ممکن است اولویت در این رویداد از یک مدت طولانی به تعویق افتادن.

“این امر می تواند شگفت انگیز برای گفتن Pulev” من فکر می کنم بهتر است اگر شما در حال حاضر به کنار و بگویید وایلدر “ما باید ماهی های بزرگتر به سرخ’,” جاشوا اضافه شده است.

“این مبارزه (با خشم) نیاز به اتفاق می افتد به این دلیل وجود دارد هرگز زمان دیگری شبیه به این است.”

(گزارش شده توسط Shrivathsa Sridhar در بنگلور; ویرایش توسط توبی دیویس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>