یکی دیگر از ترسناک نقطه عطف: هند شماره 3 در مجموع coronavirus موارد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با چهار روز متوالی از رکورد در موارد جدید این بیماری کروناویروس (Covid-19) هند روز یکشنبه گذشته رفت روسیه در مجموع عفونت برای تبدیل شدن به سوم بزرگترین نقطه داغ از ویروس, رتبه بندی تنها پشت ما و برزیل.

کشور گزارش 24,422 موارد جدید و 421 جدید مرگ و میر در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 697,284 و مرگ و میر به 19,700.

با نزدیک به سه میلیون نفر و 132,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا است که بدترین آمار کشور در جهان پس از برزیل که نزدیک به 1.6 میلیون نفر و بیش از 64000 مرگ و میر با توجه به worldometers.info. روسیه در حال حاضر در چهارمین نقطه است 681,251 Covid-19 عفونت و 10,161 مرگ و میر. پرو پنجم قرار گرفت و با بیش از 299,000 موارد و 10 ، 000 مرگ و میر در یکشنبه شب.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که در حالی که هند بالا Covid-19 caseload آن مورد مرگ و میر در 2.8% بسیار پایین تر از متوسط جهانی از 4.7%.

همچنین بخوانید: دهلی Covid-19 مورد تعداد به احتمال زیاد به ضربه 100k امروز, نرخ مرگ و میر در 3%

آمار دیگری که ارائه می دهد امید است که 424,596 بیماران یا 60.9% را بهبود از بیماری بهتر از بهبود جهانی نرخ 56.6%. میزان بهبودی در هند شده است نوردی پیوسته — آن 48 درصد بود یک ماه پیش و 28.5% 30 روز قبل از آن. این به این معنی است که 36.4 درصد از کل صورت حساب در حال حاضر “فعال”. فعال موارد بسیار مهم و تعیین کننده متریک زیرا آنها به طور مستقیم نفوذ بیمار بار با آن مواجه شده این کشور مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است.

سه تا از بدترین ضربه متحده – Maharashtra, Tamil Nadu و دهلی نو – حساب برای بیش از 60 ٪ از تمام موارد ثبت شده در کشور نشان می دهد که چگونه این ویروس در ایجاد شهری در نقاط داغ از عفونت است. دهلی نو بمبئی و چنای باقی مانده اند شهرستانها با کمترین تعداد از عفونت با 99,444, 84,524 و 68,254 تایید Covid-19 مورد (36.2% ملی شمارش) که از یکشنبه. نزدیک به 85 درصد از تمام موارد در کشور می توان به 10 بدترین آسیب دیده متحده است.

جدید Covid-19 موارد کاهش قابل ملاحظه ای در چین کشور که در آن همه گیر نشات گرفته اما رسید در هند و ویران آمریکای جنوبی است. کارشناسان می گویند که در کشور با ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی و فقیر جمعیت مبارزه با ویروس ثابت شده باشد دشوار است.

آمریکای لاتین تبدیل شده است آخرین کانون بسیار مسری, بیماری, با, برزیل و مکزیک هر دو گزارش سنبله عظیم در موارد بیش از ماه گذشته است.

در هند, آخرین 100,000 عفونت شده بودند فقط پنج روز. هند و ثبت آن در اول 50,000 Covid-19 موارد در حدود 67 روز با موجی از عفونت در ابتدای ماه مارس پس از سه موارد جدا شده بودند اولین گزارش در کرالا در ماه ژانویه است.

این بیماری را دو برابر شدن نرخ ارز که تعریف شده است به عنوان دوره به طور متوسط در آن طول می کشد برای دو برابر افزایش است 20.3 روز.

در سراسر جهان بسیاری از دولت ها در حال کاهش محدودیت های آنها به عنوان چهره های سیاسی و چالش های اقتصادی باعث این بیماری همه گیر. تا کنون این بیماری کشته شدن حداقل 535,000 مردم در سراسر جهان و آلوده بیش از 11.4 میلیون نفر است.

همچنین بخوانید: هند آزمون 10 میلیون نمونه برای Covid-19 کارشناسان می گویند بیشتر مورد نیاز

نگرانی در حال افزایش است در هند که در آن موارد جدید نشان داد یکی دیگر از رکورد پرش در روز یکشنبه گذشته 21,000 برای چهارمین مستقیم روز در میان کاهش محدودیت در سفر و کسب و کار فعالیت. متحده با تعداد نسبتا کمی از موارد دیده می شود خوشه در روزهای اخیر به عنوان ساکنان از جمله کارگران مهاجر سفر در قطار ویژه باید به خانه بازگشت. به طور متوسط در هند گزارش شده 22,377 موارد بیش از پنج روز گذشته.

دهلی نو گزارش داد 2,244 دفاع کند گرفته شد موارد جدید در روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع عفونت به 99,444. در مجموع 3,067 که مردم از این بیماری در پایتخت تا کنون. تعداد روزانه موارد در دهلی نو باقی مانده اند تحت 3,000 برای نه روز گذشته باعث وزیر Arvind Kejriwal می گویند که وضعیت شده است کنترل می شود تلاش های مشترک دولت و مرکز.

در حالی که در سطح ملی جدید, موارد افزایش یافته است 3.5% به طور متوسط در طول هفته گذشته دو ایالت کارناتاکا و Telangana — نشان داده اند که تقریبا دو برابر نرخ افزایش در همان دوره است. هر چند هنوز هم قابل ملاحظه ای در پشت “سه بزرگ” در نظر از مجموع موارد کارناتاکا و Telangana شده اند نوردی ملی شمارش به طور پیوسته گزارش بالاترین تک-بعد موارد خارج از “سه بزرگ” هر روز در طول هفته گذشته.

هند را شکست و به سه نفر برتر نقاط داغ از بیماری های عفونی در یک روز در این کشور به اتمام تست 10 میلیون نمونه برای Covid-19 با بیش از 230,000 بودن تست شده هر روز به طور متوسط در طول هفته گذشته. این مکان های هند در پنجمین نقطه در جهان در تعداد مطلق از آزمون — پشت چین و آمریکا و روسیه و انگلستان است. هنگامی که جمعیت این کشور در میان است در هند قطره به 135th موقعیت در سطح جهانی با بیش از 7500 تست های انجام شده برای هر میلیون نفر از ساکنان این کشور است.

کارشناسان اما می گویند که تلفات بیشتر موثر شاخص چگونه یک کشور در حال انجام در برابر این بیماری همه گیر. “مورد شمارش نیست یک شاخص قابل اعتماد وجود دارد بیش از حد بسیاری از متغیرها. موارد شناسایی شده بستگی به تعداد تست, انواع تست ها و مثبت کاذب و منفی کاذب در ارتباط با آن معیار برای تست (که واجد شرایط که نیست) و تکرار تست. با توجه به این واقعیت است که تست نرخ های مختلف در هر روز و اعداد نیست استاندارد روزانه مرگ و میر بیشتر شاخص ثبات آیا کاهش این بیماری همه گیر” گفت: Dr Srinath K ردی رئیس بهداشت عمومی بنیاد هند است.

“پس از مرگ عقب موارد توسط 10-20 روز کاهش مرگ و میر روزانه بیش از 10 روز متوالی است که ثبات بیشتر شاخص کاهش در موارد جدید. اروپا در مورد صحبت نمی مورد شمارش آنها باز کرد تا زمانی که روزانه مرگ و میر شروع به پایین آمدن. ایتالیا و اسپانیا و فرانسه انجام دادیم. اما شما نیاز به کل مرگ و میر در هر میلیون برای ارزیابی تاثیر کلی این بیماری همه گیر پس از آن را بیش از,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>