یکی دیگر از اتهام ورق ظ شورش در دهلی نو مورد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس دهلی در روز پنج شنبه پرونده اتهام خود را با ورق در دهلی دادگاه در مورد قتل مربوط به شمال شرق دهلی جمعی شورش است که ادعا 53 زندگی و چپ بیش از 400 مجروح در فوریه این سال است.

بیش از 750 موارد ثبت شده در ارتباط با خشونت است که شکست در نقاط مختلف شمال-شرق دهلی نو به طور عمده در فوریه 24 و 25. نزدیک به 100 شارژ sheets در حال حاضر ثبت شده است در بسیاری از موارد تا کنون.

در اوایل اتهام ورق پلیس گفته اند که برخی از گروه های دانشجویی, فعالان محلی و سیاستمداران محلی توطئه بود و بسیج مردم در طول anti – کا تظاهرات برای شروع این درگیری ها در شمال شرق دهلی نو. گروه های دانشجویی و فعالان را تکذیب کرد, پلیس را از اتهامات و گفت که پلیس باید راه اندازی یک جادوگر هانت علیه ضد کا صدای.

همچنین به عنوان خوانده شده | حامله جامع دانشجو عمروعاص Zargar به قید وثیقه در دهلی نو مورد خشونت

در روز پنج شنبه جرم شعبه ارائه آن به اتهام ورق در دهلی دادگاه در مورد قتل از 22 سال Monis بود که waylaid در Brijpuri جاده و ضرب و شتم به مرگ توسط اراذل و اوباش در فوریه 25.

اوباش نیز مجموعه ای از چندین خصوصی و عمومی و خواص در آتش است. محققان دستگیر و به اتهام هفت نفر از جمله دو که تا به حال به سرقت رفته تلفن همراه خود را پس از قتل او در, در مورد, پلیس گفت: در اتهام نامه.

“همه هفت نفر از آنها متهم شده اند برای شورش, قتل, آتش سوزی و جنایی توطئه است. Monis این گوشی به سرقت رفته بود نیز بهبود از دو تا از آنها را از طریق ویژگی های تحقیقات. Monis مرده بود با توجه به سر و صدمات دیگر گفت:” یک افسر ارشد پلیس در ارتباط با این کاوشگر درخواست ناشناس ماندن.

پلیس گفته اند در اتهام ورق است که به عنوان یک نتیجه از درگیری های رخ داده در فوریه 24, مردم, هر دو به نفع کا و در برابر آن بیرون آمد در خیابان های Brijpuri.

همچنین به عنوان خوانده شده | Pinjra Tod فعال ناتاشا Narwal درخواست نقل از خشونت زندان

“…به زودی شعار به قصد بالا بردن احساسات جمعی خطوط نیز فریاد زد. به عنوان خشونت اوباش از هر دو جامعه شروع به افزایش وضعیت به زودی تبدیل زشت و اوباش شروع به برخورد pelting سنگ و با استفاده از سلاح های آتش…,” پلیس باید در ذکر اتهام ورق.

Monis, یک 22 ساله کارگر حرفه ای نیز عبور Brijpuri جاده به سمت خانه خود را هنگامی که او گرفتار شد و مورد ضرب و شتم به مرگ است. هفت نفر از افراد دستگیر شده در این پرونده هنوز در زندان, پلیس گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>