اعلام تیم المپیک کمک خواهد کرد که هند بورس: Manu Bhaker

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مانو Bhaker را دوست دارد به کشف چیزهای جدید با طبیعت بی هرگز اجازه می دهد خستگی به حل و فصل در. و مستند آمد به عنوان یک فرصت برای سعی کنید از چندین فعالیت های جدید. از دوخت به دیوار نقاشی تیراندازی با کمان به اسب سواری و حتی رانندگی تراکتور Bhaker را Instagram دیوار مونتاژ تصاویر, نشان دادن زمان زندگی 18 ساله تیرانداز تپانچه. “من بی قرار و من می خواهم به مانند آن است. من این اصرار از یادگیری مهارت های جدید آن باعث می شود من خوشحال می گوید:” Bhaker.

اما او هرگز از دست نزد او هدف—توکیو بازی های المپیک که در حال حاضر برگزار خواهد شد در سال آینده. “من هنوز در مورد رویای توکیو می گوید:” نوجوان. “من فکر می کنم در مورد آنچه در آن خواهد بود و رقابت در بازی های المپیک… هیجان المپیک ایجاد کرد. این همه بسیار وجود دارد.”

به همین دلیل او ‘در منطقه’ هزینه نزدیک به چهار ساعت در هر روز تیراندازی با مراقبه, ذهن الکترونیک محدوده ساخته شده در Goriya ایجاد کرد, Haryana. “بورس شبیه به قطار در آرام پس این مستند تحت تاثیر قرار نیست ما زیاد است. من شده اند با آموزش های مختلف در ساعت—نه نگه داشتن آن ثابت—فقط برای آزمایش و پرتاب خودم را در یک بیت از غیر قابل پیش بینی” می گوید Bhaker که موفق به کسب طلا در سال 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع.

اما Bhaker سریع برای اضافه کردن که به می دانم که او در این تیم به توکیو می توانست به او کمک کرد تا به یک ثبات بیشتر در قاب ذهن در حالی که آماده شدن.

National Rifle Association of India (NRAI) به اتمام آزمایش انتخاب اما برگزار شد به نامگذاری هند تیم ملی پس از بازی های المپیک به تعویق افتاد برای یک سال با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

Bhaker به دست آورده المپیک سهمیه در زنان 10 متر تپانچه که در آن او در حال حاضر در جهان شماره 2 پس از برنده شدن طلا در فینال جام جهانی در ماه نوامبر سال 2019. او همچنین واجد شرایط برای رقابت در 25 متر تپانچه و مخلوط تیم رویداد که در آن او و Saurabh Chaudhary شد جهان بهترین جفت ارز در سال گذشته برنده هر چهار جام جهانی.

“اعلام تیم خواهد به ما داده اند وضوح و کمک در آماده سازی است. این تیم بود که اعلام کرد در ماه فوریه,” او می گوید.

با این وجود Bhaker متمرکز بر آموزش است. “من در تماس با مربی تیم من (Jaspal رعنا) و به طور مداوم در نظر گرفتن انتقادات و پیشنهادات خود را. تمرکز است منتقل شده است. من همیشه به یادگیری چیزهای جدید. این کمک می کند تا در خود رشد می دهد دیدگاه های مختلف به شرایط می گوید:” Bhaker. “پس من نقاشی دوخت اسب سواری—همه که من می خواستم برای یادگیری است اما هرگز در زمان حال. این است که نگه داشتن من مشغول آرام و در یک قاب مثبت از ذهن است.

علوم سیاسی در بانوی Shri Ram, کالج, اینجا Bhaker به تازگی بازدید مدرسه او را جایی که او برای اولین بار شروع به تیراندازی پس از رد چندین ورزش دیگر. “من به مدرسه رفتم محدوده. خیلی خوب بود به بطور منظم احساس این لحظه دوباره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>