آنی گلن بیوه فضانورد و سناتور جان گلن می میرد در 100

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آنی گلن بیوه از فضانورد و سناتور جان گلن و اختلالات ارتباطی مدافع درگذشت سهشنبه از عوارض ناشی از Covid-19. او 100 است.

گلن مرده در یک خانه سالمندان در نزدیکی سنت پل ایالت مینه سوتا گفت: هنک Wilson سخنگوی گلن دانشکده امور عمومی در دانشگاه ایالتی اوهایو.

در آن زمان از جان گلن مرگ در سال 2016 دو ازدواج کرده بود 73 سال است. او تا به حال نقل مکان کرد و در خارج از آپارتمان آنها به اشتراک گذاشته شده در کلمبوس در سال های اخیر رفته و به زندگی با پدر Lyn با توجه به ویلسون.

آنی گلن شد محوری به ویژه در سال 1962 زمانی که شوهر او شد اولین آمریکایی به مدار زمین است. او خودداری دور از توجه رسانه ها به دلیل لکنت شدید.

بعدها او تحت یک برنامه فشرده در ارتباطات موسسه تحقیقات در فلوریس کالج در حال حاضر فلوریس دانشگاه در رونوک ویرجینیا که به او مهارت های خود را کنترل لکنت و صحبت می کنند ،

زمان 77 ساله جان گلن بازگشت به فضا در سال 1998 روی شاتل فضایی دیسکاوری آنی نشان داد او تا به حال تبدیل شدن به راحتی در مکان عمومی, نقش در زمانی که او اذعان کرد که او تا به حال رزرو در مورد بازنشسته سناتور دوم پرواز.

“جان اعلام کرده بود یک سال قبل از اینکه او به بازنشسته به عنوان سناتور بنابراین من به دنبال به جلو به داشتن او را به عنوان خود من چون من به او داده بود به دولت ما برای 55 سال,” او گفت: ناسا مصاحبه.

حرفه ای خود را در حمایت, برای کسانی که با اختلالات ارتباطی شامل خدمات مشاوره تابلوهای متعدد کودک آزاری و گفتار و شنوایی سازمان. آنی گلن جایزه ایجاد شد به افتخار افرادی که غلبه بر ارتباط اختلال است.

وزیر دفاع ویلیام کوهن مفتخر آنی گلن با وزارت دفاع مدال برجسته و خدمات عمومی در سال 1998 است. او به نام او “یک قهرمان در حق خود او” و ستایش او را برای بودن “یک صدای قوی برای کودکان, گفتار و ارتباطات و معلول است.” در سال 2009 گلن دریافت دکترای افتخاری از خدمات عمومی از ایالت اوهایو که در آن او به عنوان استاد کمکی از سخنرانی آسیب شناسی در این بخش از گفتار و شنوایی علم. گروه ارزانی یک آنی گلن رهبری جایزه سالانه است.

گلن متولد شد آنا مارگارت کرچک در 17 فوریه 1920 در کلمبوس. او به ملاقات همسرش در حالی که آنها کودکان در حال رشد در جدید کنکورد. او ارائه می شد یک عضو بورس تحصیلی به Julliard اما جنگ جهانی دوم آغاز شد و جان پیشنهاد — بنابراین او تصمیم به ماندن با او با توجه به یک بیوگرافی در Glenn College وب سایت. دبیرستان دلبر با حضور ماسکينگام دانشگاه و ازدواج کرده بودند در سال 1943. آنها تا به حال دو فرزند دیوید و Lyn.

این Glenns خدمت در هیئت امنای این دانشکده در حال حاضر ماسکينگام دانشگاه و آنی گلن نامگذاری شد برجسته فارغ التحصیلان همکار در گفتار ارتباطات در مدرسه.

مجازی یادبود برگزار خواهد شد در روز شنبه 6 ژوئن سال 2020 در ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا. این سرویس خواهد بود officiated توسط کشیش امی معجزه پاستور به صورت گسترده در خیابان کلیسای پروتستان در کلمبوس. یادبود خواهد بود مجازی با هیچ محله های کشیش نشین و یا مهمان حضور با توجه به Covid-19 محدودیت.

او جان سالم به در با دو فرزند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>