Anirudh تاپا می توانید بازی در اروپا: مدافع پرتغالی Henrique Sereno

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق پرتغال مدافع Henrique Sereno احساس جوان هند بین المللی Anirudh تاپا آن را در او به بازی در باشگاه های فوتبال در اروپا است. این مدافع مرکزی که برنده back-to-back ISL عنوان در ATK (2016) و Chennaiyin (2017-18) بود و همه ستایش ها برای تیمی سابق خود تاپا در حالی که صحبت کردن duirng زنده Instagram chat با Chennaiyin طرفداران گروه سوپر Machans. تاپا نیز بخشی از پیروز Chennaiyin ساز و برگ.

“ما تا به حال بسیاری از بازیکنان جوان مانند Anirudh تاپا. او می تواند به بازی در اروپا است. او بسیار خوب شماره 10 و بسیار خوب مهارت های خود را. ما نیز تا به حال Jeje (Lalpekhlua) که یک مهاجم” Sereno گفت.

22-در سال تاپا است تحت تاثیر قرار گرفته با خود را بازی در حالی که تبدیل برای هر دو باشگاه و تیم ملی. “ما تا به حال بسیاری از بازیکنان. حتی بازیکنانی که بازی نمی کند بسیاری مانند Keenan (Almeida), (Fulganco) Cardozo, آنها تا به حال مهارت های شگفت انگیز اما آنها را دریافت نمی کند شانس زیادی, اما آنها خوب در آموزش است. که کلید موفقیت” در پرتغالی اضافه شده است.

خواسته در مورد بهترین هندی بازیکن در عنوان برنده zovi, تیم ملی, Sereno گفت: “قویترین هند بازیکن در این باشگاه بود و من کاپیتان Dhanpal گانش. او بسیار قوی است. معمولا هندی, بازیکنان بیش از حد بزرگ نیست. Dhanpal استفاده را به نفع خود هر توپ در خط میانی. او مورد استفاده برای برقراری ارتباط خوب با مدافعان.”

اما بازیکن برتر به طور کلی در این که Chennaiyin تیم هافبک برزیلی رافائل آگوستو, او گفت:. “رافائل آگوستو برای من بهترین بود Chennaiyin بازیکن. او بسیار ماهر. او می تواند برای هر تیمی در اروپا اما انتخاب او برای بازی در هند. برای من او بهترین من تا به حال در zovi,” او توضیح داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>