بریتانیا اندی موری انتظار دارد که برخی از نر بازیکنان به دنبال زنان جهان شماره یک خاکستر Barty در پرش ماه آینده ایالات متحده باز در نیویورک به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

استرالیا Barty گفت: او نه راحت سفر به ایالات متحده در میان همه گیر برای hardcourt گرند اسلم آغاز می شود که در اوت. 31.

“من شنیده ام برخی از نر بازیکنان در حال رفتن به بازی. من انتظار می رود که مورد خواهد بود” سابق جهان شماره یک موری گفت: رسانه های بریتانیا.

“این همه تصمیم شخصی است. اگر آنها احساس نمی امن و احساس نمی راحت رفت و آمد و رفتن وجود دارد و قرار دادن خود و تیم خود را در افزایش خطر, سپس آن را کاملا قابل درک است.”

نواک جوکوویچ رافائل نادال و سرنا ویلیامز باید همه وارد Aug. 20-28, Western & Southern Open in New York بود که نقل مکان از سینسیناتی در این سال به دلیل COVID-19 و خدمت به عنوان یک tune-up برای ایالات متحده باز است.

هر دو مسابقات برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در حضور و غیاب با برگزارکنندگان United States Tennis Association برنامه ریزی برای راه اندازی یک سخت زیستی-امنیتی ‘حباب’ برای به حداقل رساندن خطر ابتلا رمان coronavirus.

“همه بازیکنان باید برخی از رزرو و آن اینکه آیا یا نه شما احساس راحتی مصرف آن خطر” موری گفت: در نبرد استرالیایی از تیم تنیس رویداد.

“من می خواهم گفت, روز دیگر احساس من این است زمانی که ما در داخل آن حباب ایجاد کردند ما خوب خواهد بود. آن را بیشتر به مسافرت های بین المللی و گرفتن وجود دارد که من را کمی نگران در مورد آن.”

موری قبلا گفت که او هنوز هم “نگران” در مورد سفر به نیویورک اما او از نظر ذهنی آماده شدن برای گرند اسلم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im