اندی موری آنجلیک کربر به بازی در مجازی مادرید باز

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اندی موری و آنجلیک کربر را در بازی مجازی مادرید باز بعد از این ماه پس از خاک رس-دادگاه رویداد لغو شد برگزارکنندگان گفت: در روز پنج شنبه.

بازیکنان را فراموش نبرد آنلاین در تنیس تور جهانی بازی ویدئویی به جمع آوری پول برای کسانی که مبارزه در ورزش و مردم تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سابق جهان تعداد آنهایی که موری و کربر که هر دو برنده سه گرند اسلم تک آهنگ عناوین در میان اولین ستاره به ثبت نام برای این مسابقات که از ویژگی های 32 بازیکن و اجرا از مارس 27-30.

“(آن) یک چالش جدید برای ما بازیکنان و چیزی است که من هرگز قبل از انجام شده است” گفت: کربر.

“این هیجان انگیز و فرصت خوبی برای رقابت از خانه در یک فرمت جدید. من به دنبال به جلو به شرکت کنند.” فرانسه ATP بازیکن لوکاس Pouille و اسپانیولی کارلا سوارز ناوارو نیز در آن شرکت کنند.

هر مرد و زن برنده خواهد شد و تصمیم بگیرید که چه مقدار از یک 150,000 یورو (164,000 تومان) کیف پول برای کمک مالی به “تنیس بازیکنان در حال حاضر رنج می برند از لحاظ اقتصادی”.

اضافی 50,000 یورو “را همه به سمت کاهش تاثیر اجتماعی از Covid-19 همه گیر”.

تنیس شده در مستند از اوایل ماه گذشته است و نه برنامه ریزی برای بازگشت تا 13 ژوئیه در اولین پس از لغو ویمبلدون برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>