توسط: PTI | Amaravati | به روز شده در: 9 فوریه سال 2020 1:24:42 pm

andhra pradesh ips officer suspended, AP IPS officer suspended, A B Venkateswara Rao, A B Venkateswara Rao suspended, andhra pradesh news آندرا پرادش وزیر Jaganmohan ردی.

آندرا پرادش دولت در اواخر شنبه شب قرار می گیرد مدیر کل پلیس-rank IPS افسر B Venkateswara Rao تحت تعلیق به اتهام “به خطر انداختن” امنیت ملی از طریق “اعمال خیانت” هنگامی که او دولت آمریکا در رژیم سابق.

دبیر کل Nilam Sawhney صدور یک فرمان قرار دادن رائو تحت سیستم تعلیق بر اساس گزارش ارائه شده توسط مدیر کل پلیس (رئیس پلیس) گوتام سونگ ادعا “سوء رفتار جدی” در روند تهیه تجهیزات امنیتی.

رائو که متعلق به سال 1989 دسته ای حذف شد به عنوان رئیس اطلاعات پس از Y S Jaganmohan ردی دولت به عهده گرفت در مارس 30 سال گذشته است. همیشه از او داده نشده است ارسال.

یک گزارش محرمانه در رائو در نظر گرفته شده “مرد جمعه’ از رئیس سابق وزیر N Chandrababu Naidu گفت: “رائو عمدا فاش هوش پروتکل ها و روش های پلیس به یک خارجی دفاع تولیدی شرکت است. این یک تهدید مستقیم به امنیت ملی به عنوان هوش پروتکل های استاندارد در سراسر هند نیروی پلیس.”

“بر اساس آمار کشف از طریق بررسی prima شواهد در نظر تاسیس شده است در قبر سوء رفتار و بی نظمی که عمدا مرتکب متهم افسر ناشی از آگاهانه و عمد عمل خیانت نسبت به دولت و ملت” این گزارش محرمانه گفت.

این گزارش همچنین گفت رائو تبانی با یکی RT Inflatables خصوصی محدود اسرائیل دفاع تولید کننده تجهیزات غیر قانونی به جایزه مهم هوش و نظارت قرارداد به پسرش Chetan Sai Krishna بود که مدیر عامل شرکت Akasam پیشرفته Systems Pvt. Ltd. (پیشنهاد اولیه از طرف RT Inflatables Pvt. Ltd.).

“این ثابت می کند مستقیم co-ارتباط متهم افسر و خارجی دفاع شرکت تولیدی در نتیجه ایجاد یک مستقیم نقض اخلاقی رفتاری و قانون (3) (a) از همه هند خدمات (انجام) قوانین 1968” این گزارش اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de