آندرا HC quashes سفارش ساخت زبان انگلیسی اجباری در دولت دولت مدارس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آندرا پرادش دادگاه عالی روز چهارشنبه زده به دستور YSR کنگره حزب دولت در دولت معرفی زبان انگلیسی متوسط اجباری در تمام دولتی مدارس.

منافع عمومی دادخواهی ثبت شده توسط Bharatiya Janata Party رهبر Sudheesh Rambhotla و مدافع Guntupalli Srinivas از گنٹور در ماه دسامبر به چالش کشیدن دولت را سفارش دهید.

دادگاه حکم داد که دولت نمی تواند وادار کردن دانش آموزان به مطالعه تنها در یک زمینه خاصی. “انتخاب از انتخاب رسانه باید به سمت چپ به دانش آموزان و از این رو موجود تلوگو متوسط مدارس باید ادامه” دادگاه گفت.

وزیر YS Jagan موهان ردی در ماه نوامبر گذشته مطرح این پیشنهاد را به شما معرفی زبان انگلیسی متوسط در تمام مدارس دولتی اجباری از 2020-21 سال تحصیلی.

بعد دولت اندکی تغییر دستور با بیان اینکه در فاز اول کلاس 1 به 6 خواهد بود تبدیل به فارسی و متوسط هر کلاس می تواند به روز رسانی به زبان انگلیسی متوسط از سال های پس از آن. در پایان سال چهارم تمام کلاس به کلاس 10 می تواند تبدیل به زبان انگلیسی در حد متوسط.

لایحه اصلاح AP آموزش و پرورش, قانون سال 1982 معرفی متوسط انگلیسی در مدارس دولتی برای اولین بار تصویب شده توسط دولت و مجلس در طول زمستان جلسه در ماه دسامبر بود اما رد شورای قانونگذاری که در آن مخالفان تلوگو Desam حزب (TDP) اکثریت.

چند عضو شورای قانونگذاری مخالف این لایحه پیشنهاد اصلاحات که شامل زبان انگلیسی و تلوگو متوسط در دسترس در همه مدارس دولتی اجازه می دهد دانش آموزان و یا پدر و مادر برای انتخاب بین این دو است. این لایحه معرفی شده در مجمع برای بار دوم دوباره در ژانویه 23 و تصویب شد.

Jagan ادعا کرد در این مجمع که معرفی زبان انگلیسی متوسط در سطح اولیه یک گام انقلابی در قالب ریزی و سازه های دانش آموزان برای آینده است.

“به عنوان یک پدر هر کسی که ترجیح می دهند به فرستادن کودکان خود به زبان انگلیسی-متوسط مدارس و به عنوان رئیس دولت من انجام داده اند همان معرفی زبان از کلاس های 1 تا 6 از شروع سال تحصیلی بعدی,” او گفت:.

او استدلال کرد که او تنها در تلاش به منظور بالا بردن استانداردهای مشتاق بخش از جامعه است. او حتی متهم به مخالفان زبان انگلیسی متوسط به اتخاذ استانداردهای دوگانه. “که متوسط آموزش را TDP جمهور N Chandrababu Naidu را مطالعه و نوه اش تحصیل ؟ کجا هستند فرزندان معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu تحصیل؟”

وزیر ادعا کرد که بسیاری از پدر و مادر’ انجمن تا به حال با استقبال از تصمیم دولت برای معرفی متوسط انگلیسی در مدارس دولتی و گفت: آن را فراموش خوب برای کودکان خود. آنها فقط می خواست به دولت در ایجاد زیرساخت کافی برای تدریس به کودکان به زبان انگلیسی در حد متوسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>