آندرا دولت به دنبال CBI پروب به Amaravati طرح سرمایه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sreenivas Janyala | حیدرآباد | منتشر شده در تاریخ: مارس 24 سال 2020 5:38:40 am

Andhra govt, jaga mohan reddy, CBI probe into Amaravati capital plan, Amaravati capital plan corruption, Indian express وزیر Y S Jagan موهان ردی. (عکس)

آندرا پرادش دولت روز دوشنبه تصمیم گرفت به دنبال یک نوبت حمله به اتهامات فساد علیه TDP رهبران در یک پیشنهاد جدید سرمایه زمانی که حزب در قدرت در دولت.

در اصل رضایت دولت به بانک مرکزی پروب قسمت 6 از دهلی ویژه پلیس استقرار قانون سال 1946 بود منتقل دوشنبه از طریق یک دستور دولت.

Y S Jagan موهان ردی دولت در حال تشکیل یک کابینه زیر کمیته در سال گذشته برای بررسی ماده است.

“کابینه زیر کمیته پس از تایید دولت, سوابق قطعی اظهار در گزارش خود ارسال شده در تاریخ 12 دسامبر سال گذشته که خدمتگزاران مردم در راس امور در سابق دولت سوء استفاده و آزار موضع رسمی خود را از قبل تعیین محل جدید پایتخت و پس از آن خریداری زمین به ناحق و غیر قانونی خود بهره مند همکاران شرکت ها و کسب و کار و اعضای خانواده و/یا اعضای حزب سیاسی. مرزهای سرمایه و زیرساخت های آن طراحی شده بودند و تغییر را با توجه به منافع شخصی خود. بیشتر گفت: مسئولان در تخلف از سوگند خود نشان داد ممتاز اطلاعات در مورد شهر محل سکونت خود را به همکاران” یک مقام رسمی گفت.

این گزارش همچنین گفت که کابینه کمیته فرعی پیدا کرده بود چند بی نظمی و illegalities با توجه به روش به دنبال سابق دولت در دستیابی به زمین و جرائم مرتکب شده توسط dispossessing فقیر بی زمین از اراضی اختصاص داده. این معاملات در این گزارش گفته شد قانون مجازات جرائم تحت IPC, پیشگیری از فساد, قانون Benami معاملات (منع) قانون و پیشگیری از پول شویی عمل می کنند.

“با توجه به مشخصات بالا طبیعت از متهم درگیر شده و نیاز به انجام تحقیقات در کشورهای دیگر و خارج از کشور آن را احساس شد که این متناسب با موضوع بررسی شود توسط یک آژانس ملی مانند اداره مرکزی بررسی است. از این رو یک مرجع و گزارش از کابینه کمیته فرعی شد و فرستاده شده به وزارت DoPT با یک درخواست برای CBI را به بررسی” یک مقام رسمی گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>