آندرا دولت اشکال نشستن به پروب تصمیمات گرفته شده توسط TDP رژیم

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این YSR کنگره حزب دولت در آندرا پرادش به ریاست وزیر Y S Jagan موهان ردی را تشکیل تحقیقات ویژه تیم (نشستن) برای انجام یک تحقیق جامع به تمام تصمیمات قبلی تلوگو Desam حزب دولت پس از انشعاب از ترکیب آندرا پرادش در ژوئن 2014.

یک دستور دولت به این اثر (برو Rt شماره 344) صادر شد در اواخر شب جمعه. نشستن را بررسی و به اتهام بی نظمی های مختلف در تصمیم گیری های گرفته شده توسط TDP دولت به عنوان تشخیص داده شد و طی یک مطالعه مقدماتی ساخته شده توسط یک دولت زیر کمیته به ریاست وزیر دارایی Buggana Rajendranath ردی.

10-عضو نشستن به رهبری دولت آمریکا Kolli Raghuram ردی ارشد شامل افسران ارشد پلیس Babujee Attada, Ch Venkata Appala Naidu, Srinivas ردی Jayarama راجو Vijaya Bhaskar, M Giridhar کندی من Srinivasan و S V Rajashekar ردی.

منظور گفت: دولت کمیته فرعی در بخش اول از این گزارش به دولت ارائه نشد مختلف رویه های قانونی و بی نظمی های مالی و انجام معاملات جعلی در رابطه با پروژه های مختلف از جمله مسائل مربوط به زمین در Amaravati سرمایه منطقه است.

نشستن خواهد در حال حاضر یک تحقیق کامل در تمام سیاست های, پروژه ها, برنامه ها, موسسات تاسیس شده (از جمله شرکت های جوامع و شرکت ها و غیره) و کلید های اداری اقدامات صورت گرفته پس از انشعاب از ترکیب آندرا پرادش تأثیر دولت در توسعه است.

نشستن را پرس و جو ثبت نام و بررسی و نتیجه گیری در این تحقیق با توجه به مفاد CrPC در این موضوع است. این امر تابع به عنوان یک گره تک نقطه تماس از جمله برای به اشتراک گذاری اطلاعات و هماهنگی در صورت لزوم با دولت مرکزی و تحقیق در مورد سازمان.

نشستن را قدرت به تماس برای هر فرد و یا افسر در ارتباط با تحقیق و بررسی و به رکورد خود و یا بیانیه ای طبق مفاد CrPC. آن را نیز می توانید تماس بگیرید و برای بررسی هر رکورد مربوط به مسائل/معاملات زمین در ابعاد مختلف از رفتن گفت.

یک مقام رسمی از سوی رئیس جمهوری گفت: نشستن نیز تمرکز بر تجارت خودی از زمین زیاده روی در افراد مختلف با داشتن دانش قبلی از محل پایتخت جدید دستکاری از مرزهای پایتخت زیر زمین تجمع, طرح برای دستاوردهای پولی از طریق قدردانی از ارزش زمین و سیستماتیک گنجاندن مناطق متعلق به TDP رهبران و حزب حاکم رهبران و حامیان به سرمایه جدید منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>