آندرا کشاورزان بالا, شخصی, محدودیت های مالی, کمک به نیازمندان مهاجران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چند کوچک و حاشیه ای کشاورزان آندرا پرادش است (AP) Anantpur منطقه افزایش یافته است بالا شخصی خود را به محدودیت های مالی و پیوست دست برای کمک به فقرا و نیازمندان رشته کارگران مهاجر. Anantpur که یکی از بدترین مناطق آسیب دیده در AP و دارای 10 coronavirus بیماری (Covid-19) قرمز مناطق گزارش شده 61 موارد مثبت و چهار مرگ و میر به تاریخ.

فقیر کشاورزان از این همیشه-خشکسالی زده منطقه, اما در حال بیرون کشیدن تمام متوقف می شود برای کمک به این رشته کارگران مهاجر که ماندن در امداد اردوگاه ها و پناهگاه خانه. کشاورزان تا حد زیادی از این منطقه را Kalyanadurgam منطقه ای که واقع شده است در مجاورت همسایه کارناتاکا در حال تجمع در خود ناچیز منابع و تامین مواد غذایی, میوه ها و سبزیجات برای مهاجران.

K چاندرا (40) یک کشاورز کوچک که دارای 2.5 هکتار از دستگاه های زراعی در Kanukuru ایجاد کرد که به سختی به اندازه کافی برای امرار معاش زندگی است. با این حال او را به نقل مکان کرد توسط رقت بار مخمصه رشته کارگران و تصمیم گرفته است برای کمک در تلاش برای کاهش بدبختی خود را.

“من رشد بادام زمینی و پیاز در من کوچک دستگاه زمین و فروش آنها را برای باز کردن بازار است. من تصمیم گرفتم به کمک من ناچیز تولید برای تغذیه فقرا و نیازمندان در امداد اردوگاه در میان مداوم مستند محدودیت” چاندرا گفت.

چاندرا و مشتاق جوانان روستا می رویم در مورد وظیفه خود را بی سر و صدا از سراسر کشور مستند محدودیت در ابتدا به اجرا در آمد از مارس 25 21 روز و پس از آن دیگر تمدید 19 روز تا آوریل 3 شامل گسترش Covid-19 شیوع. شده اند منابع ترشیجات مواد غذایی از Kanukuru و همسایه روستاها و سپس آنها را به یک مجاور انبار که متعلق به مناطق روستایی توسعه اعتماد (RDT) یک سازمان غیر دولتی (NGO) است که در حال کار بر روی تلقین بهترین شیوه های کشاورزی در خشکسالی-آمار Rayalaseema منطقه است.

اعتماد گرفته است تا مسئولیت تامین مواد غذایی, مواد غذایی و سبزیجات به امداد اردوگاه ها و پناهگاه خانه از مستند تحمیل شد. “تا کنون ما اهدا 4,300 تن برنج chillis آلوچه و سبزیجات برگ دار. من آگاه از چنگال گرسنگی و من نمی خواهم دیگران به رنج می برند” چاندرا گفت.

N Krishna Reddy یک کشاورز از Venkatampalli ایجاد کرد و صاحب پنج هکتار قابل کشت طرح نیز اهدا گیاهی تولید و به اعتماد روزانه.

آن فرر, مدیر اجرایی, RDT می یابد کشاورزان پاسخ میان این قبر بحران انسانی “طاقت فرسا”. “آنانتاپور یکی از بدترین مناطق آسیب دیده در AP. اما شیوع ویروسی معضل منصرف نشده بیش از 600 کشاورزان از هفت مناطق قرمز در منطقه به سخاوتمندانه کمک به ما در حال تغذیه از 7000 مردم فقیر روزانه” فرر گفت.

در روز پنج شنبه چند کوچک کشاورزان از Bathalapalli اهدا 5,000 کیلوگرم (کیلوگرم) برنج 312 لیتر روغن خوراکی 30 کیلوگرم بادنجان, 20 کیلوگرم گوجه فرنگی از 10 کیلوگرم پیاز و 30 کیلوگرم فلفل سبز به RDT غذاخوری در آنانتاپور.

“یک گروه از کشاورزان از Gooty اهدا ما هیزم به عنوان خوبی است که در آینده مفید برای پخت و پز” فرر گفت.

بسیاری از مهاجران زندگی در امداد اردوگاه ها و پناهگاه خانه متعلق به راجستان و Madhya Pradesh و آنها کار کرده اند در محلی کارخانه سیمان و سنگ خرد واحد در Anantpur منطقه.

“کشاورزان محلی در حال حمایت از حدود 75% از ما و توزیع مواد غذایی برنامه. اما تقاضای روزانه در حال رشد است. روز چهارشنبه, ما غذا آماده تقریبا 10000 نفر است. ما در حال همکاری نزدیک با دولت و مقامات محلی برای حمایت از کسانی که در نیاز بیشتری گفت:” Visha فرر, مدیر RDT توانمندسازی زنان مدیر و همچنین یک برنامه هماهنگ برای توزیع مواد غذایی برنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>