توسط: PTI | بنگلور | منتشر شده در تاریخ: مارس 26 سال 2020 5:18:50 pm

Ananthkumar Hegde, Ananthkumar Hegde Twitter, Ananthkumar Hegde Twitter account, Ananthkumar Hegde Twitter account blocked, India news, Indian Express Hegde در Facebook پست در روز یکشنبه گفت که او در زمان جرم علیه یک Khalistan حامی و “دستور کار پنهان از Tablighi Jamaat جنبش در هند”.

سابق اتحادیه وزیر و بحث برانگیز BJP MP Anantkumar Hegde روز یکشنبه گفت: حساب توییتر خود را مسدود شده است و متهم به میکروبلاگینگ سایت از گرفتن ‘anti-هند ایستاده” و بازیگری “با تعصب نیت’.

MP از Uttara کانادا نیز نوشته شده به نخست وزیر نارندرا مودی در برابر ‘دیجیتال استعمار’ توسط یک نهاد سازمانی.

Hegde در Facebook پست در روز یکشنبه گفت که او در زمان جرم علیه یک Khalistan حامی و “دستور کار پنهان از Tablighi Jamaat جنبش در هند”.

او گفت که او تا به حال نوشته شده به نخست وزیر و وزیر آمیت شاه در آوریل 20 برابر Gurupatwant سینگ Pannun دفاع از استقلال پنجاب از طریق تشکیل Khalistan.

“به عنوان یک نتیجه از دو جسورانه اقدامات انجام شده توسط من, در آوریل 24, 2020 my رسمی توییتر حساب مسدود شده توسط توییتر هند, Inc.” نماینده ادعایی در این پست.

نماینده مشترک پیام او را دریافت از توییتر که در آن از او خواسته شد که به حذف توییتهایی که نقض این قوانین است.

توییتر همچنین گفت که اگر او احساس کردند که آن را ساخته شده است یک اشتباه او می تواند درخواست تجدید نظر نقض شده است. Hegde گفت که او نمی خواهد حذف صدای جیر جیر “به خاطر آن بود که به افشای اشتباه در حال انجام در زیر چتر دین است.”

“بدون شک من در برابر هر دین اما اینکه یک هندی من هرگز اجازه خواهد داد که هر فرد یا سازمان به گسترش نفرت و یا به تحریک مردم به افراط در هر ضد اجتماعی یا ضد ملی و فعالیت است. من ایستاده تأیید در بیانیه و دفاع از آن به شدت” Hegde اعلام کرد.

نماینده نوشت: به مودی در روز شنبه در برابر توییتر هند در مورد “انتخابی هدف قرار دادن” از چند ملی دستگیره و نرم افزار-هند دستگیره با تعلیق و یا قفل کردن rampantly در چند ماه گذشته ،

او گفته است که حساب توییتر از تزئین جانبازان معلق شده بود و بدون اطلاع قبلی. او همچنین به اتهام برخی از توییتر دسته با و هدف قرار دادن نخست وزیر و وزیر خود را نقدی منافع.

Hegde خواستار آن شدند که انتخابی هدف توسط توییتر بررسی شود. Hegde دارای سابقه ساخت اظهارات بحث برانگیز.

اوایل این ماه دولت کنگره را متهم کرده بود که او را از دادن یک تماس که Tablighi مردم باید گلوله را در پس زمینه مذهبی دیدار از سازمان در دهلی نو تبدیل به یک coronavirus کانون.

در فوریه این سال او تا به حال بنا به گزارش ادعا کرد که کل جنبش آزادی برگزار شد و با رضایت و حمایت بریتانیا و استقلال جنبش به رهبری مهاتما گاندی یک “درام” نقاشی بی جی پی رهبری خشم.

او قبلا مخالف دولت جشن تیپو Jayanti در طول کنگره قانون در کارناتاکا پس از آن آغاز شده بود در سال 2015 و تا به حال نام این جشنواره “شرم آور رویداد ستایش یک قاتل.”

در سال 2017 به عنوان یک اتحادیه وزیر او لگد کردن یک ردیف و گفت که قانون اساسی را تغییر خواهد داد اما بعدا عذر خواهی کرد در Lok سبها پس از مواجهه با توپخانه ضد هوایی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de