قهرمان سابق جهان Viswanathan آناند سقوط به هفتمین شکست در 150,000 تومان, افسانه شطرنج آنلاین مسابقات پایین رفتن 0.5-2.5 به دنیا شماره 3 دینگ Liren در دور هشتم.

رفتن به مسابقه در برابر چینی ها پس از پایان شش بازی از دست دادن رگه آناند تسلیم این بازی برای اولین بار فقط در 22 حرکت از اواخر روز سه شنبه.

این دو برای حل و فصل 47-حرکت در قرعه کشی دوم قبل از Liren مهر و موم پیروزی در بازی سوم با تکه های سیاه در 41 حرکت می کند.

آناند نهفته است گذشته در جدول با شش امتیاز با Liren و پیتر Leko.

50 سال طول می کشد در Vasyl ایوانچوک در نهم و پایانی دور.

جهان شماره 1 مگنوس کارلسن غلبه چالش روسیه ایان Nepomniachtchi پس از چهار بازی مسابقه به پایان رسید در 2-تمام.

در روز قیامت (a tie-break) نیز به پایان رسید و در یک بن بست اما نروژی برنده و برداشت تا با سه امتیاز به خاطر او سیاه و سفید است.

نروژی بازیکن حفظ موقعیت خود در بالای جدول با 22 امتیاز و به دنبال آن Nepomniatchi (19) و Anish Giri (15). کارلسن برنده تمام مسابقات هشت بازی کرده است.

Giri از دست 2-3 تا کهنه ایوانچوک است اما در خط به واجد شرایط برای چهار.

افسانه شطرنج یک رویداد منحصر به فرد که در آن کارلسن, Liren, Nepomniachtchi و Giri, semifinalists در Chessable کارشناسی ارشد (بخشی از مگنوس کارلسن تور) دریافت اتوماتیک دعوت و هستند تا در برابر شش افسانه سالخورده 40-52 که در بالای شطرنج جهان در نقاط مختلف در حرفه خود است.

این مسابقات بخشی از مگنوس کارلسن شطرنج تور. برنده این رویداد خواهد شد واجد شرایط برای 300,000 تومان Grand Final برنامه ریزی شده از اوت 9 تا 20 است.

نتایج دور 8: دینگ Liren (چین) ضرب و شتم Viswanathan Anand (هند) 2.5-0.5; مگنوس کارلسن (نروژ) ضرب و شتم ایان Nepomniachtchi (روسیه) 2.5-2.5 (کارلسن برنده پس از رسم روز قیامت با سیاه و سفید); Peter Svidler (روسیه) ضرب و شتم ولادیمیر کرامنیک (روسیه) 2.5-1.5: Vasyl ایوانچوک (روسیه) ضرب و شتم Anish Giri (هلند) 3-2; بوریس Gelfand (اسرائیل) ضرب و شتم پیتر Leko (مجارستان) 3-2.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net