‘تجزیه و تحلیل گذشته مسابقات آنلاین زبان انگلیسی دوره نگه داشتن ما مشغول’

پس این مستند در سراسر کشور با توجه به Covid-19 همه گیر شروع ما کارکنان مربیگری اطمینان است که ما با استفاده از این زمان valuably.

آنها را برای ما ارسال کلیپ های ویدئویی از مسابقات در گذشته و در تعامل با ما در آزمونها مورد آن بازی. ما نیز باید برای شناسایی الگوهای مختلف از بازی در این مناطق است که ما نیاز به بهبود.

ما نیز انجام شده است ما آنلاین دوره های زبان انگلیسی است که در حال تعاملی و جذاب است. بنابراین در این معنا,, ما در حال یادگیری چیزی جدید در هر روز است.

در حالی که آن را بسیار ناامید کننده است که در سال 2020 توکیو بازی های المپیک به تعویق افتاد ما به دنبال در مثبت و در حال حاضر شروع به تمرکز بر روی چه چیز دیگری ما می توانید انجام دهید و پیش از رسیدن به این رویداد در سال 2021.

در حالی که ما در حال بازی با شدت بالا هاکی در حال حاضر ما تحت یک مرحله بهبود برخی از نور در حال اجرا تعداد زیادی از استراحت و برخی از پایه سرپوشیده تمرینات.

حتی اگر آموزش ما نیز نیست در شدت بالا در حال حاضر من می خواهم به انجام برخی از وزن بدن آموزش در اتاق من. من همچنین انجام برخی از تمرینات قلبی و در زمان ما (هم تیمی) نیز هر یک از دیگر چالش های تیراندازی یک ویدئو از ما مهارت های دریبل و چیزهایی مانند آن.

برای نگه داشتن خودم درگیر در طول زمان آزاد من لذت بردن از بازی فیفا و ندای وظیفه (CoD) تصویری بازی ها بر روی پلی استیشن و ما تا پایان گوش دادن به بسیاری از موسیقی است. من نیز تماشای Netflix بکشد که این روزها من مشاهده لیست سیاه.

(همانطور که به Sandip Sikdar)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر