نوشته شده توسط Abhishek د | دهلی نو | به روز شده: فوریه 4 سال 2020 8:20:42 ب. ظ

JNU, JNU violence, JNU violence ABVP, JNU ABVP whatsapp group, AMU supports JNU, HRD ministry on JNU violence, JNU students beaten, Delhi Police JNU, Delhi JNU news دانشجویان در اعتراض به اتهام اقدام پلیس در دانشگاه اسلامی علیگر. (فایل)

روز پس از دانش آموزان کمیته هماهنگی از دانشگاه اسلامی علیگر خواستار استعفای دانشگاه های برتر مقامات پس از خشونت در پردیس در دسامبر 15, Proctor پروفسور Afifullah خان در روز سه شنبه از پست خود استعفا داد. اما او مشخص نکرد هر گونه دلایل استعفای خود را.

AMU سخنگوی Omar Peerzada گفت: خان استعفا “به طور داوطلبانه”. “پذیرفته شده ثبت نام مناقصه توسط استاد Afifullah Khan از پست Proctor با اثر فوری در درخواست خود را” یک بیانیه توسط AMU مشترک ثبت Minhaj یک خان گفت.

شورای اجرایی از تیم اول دانشگاه یا دانشکده منصوب کرده است استاد Mohd وسیم علی از قانون بخش به عنوان ناظر. صحبت کردن به indianexpress.com وسیم علی گفت اولویت او خواهد بود برای رسیدن به اعتراض دانش آموزان و تنها راه برای بازگرداندن حالت عادی در محوطه دانشگاه شد و از طریق گفت و گو است.

“من خواهد رسیدن و ارتباط برقرار کردن با دانش آموزانی که تحریم کلاس ها و امتحانات. اکثریت دانش آموزان که در حال حرفه ای گرا در حال حاضر خود را پایان دادن به تحریم ها و بازگشت به کلاس و نشستن برای امتحانات. من را به حساب مطالبات و مشکلات و متقاعد کردن آنها را به تماس خود را تحریک. هیچ راه حل جادویی برای حل این بحران است. این است که تنها اولویت برای من در حال حاضر” جدید Proctor گفت: indianexpress.com.

دانش آموزان شده اند در اعتراض به اتهام اقدام پلیس در AMU پردیس در تاریخ 15 دسامبر سال گذشته بود که منجر به شش دانش آموزان آسیب رنج می برند. ادعا كردم اتفاق افتاده در جریان اعتراض دانشجویان از تیم اول دانشگاه یا دانشکده در برابر اقدام پلیس در جامع Millia اسلامی در دهلی نو در طول anti-قانون شهروندی (CAA) تظاهرات.

حتی به عنوان دانشگاه بازگشایی در تاریخ 13 ژانویه پس از آن بسته شد در تاریخ 15 دسامبر پس از تظاهرات در برابر اتهام پلیس اقدام دانشجويان شده اند تحریم کلاس های منتهی به امتحانات که به تعویق افتاد.

استاد وسیم علی گفت: تظاهرات بودند بسیار ناچیز و در حال حاضر تنها چند “غلط” عناصر بودند مخالف برگزاری امتحانات.

“در حال حاضر امتحانات به تعویق افتاده اند با توجه به تحریم و آن را موکول به زودی. تنها چند غلط عناصر مخالف آن است. بالا مدیریت از دانشکده در سطح رئیس و دین همه در حال تلاش برای رسیدن به این دانش آموزان و متقاعد کردن آنها به” proctor گفت.

دانشجویان کمیته هماهنگی شده است خواستار استعفای دانشگاه های برتر مقامات در “زمینه های اخلاقی” برای اتهام پلیس افراط در محوطه دانشگاه. سخنگوی کمیته Faizul حسن گفت: indianexpress.com این Proctor استعفای بود “یک گام مثبت” اما آنها نمی خواهد به پایین تا, ثبت, معاون صدراعظم و دین (دانش آموزان رفاه) نیز قرار داده و در مقالات خود را.

“پس از 51 روز از تظاهرات تنها یک تقاضا مواجه شده است. استعفای ناظر است پاسخ مثبت است. ما نمی خواهد پایان ما اضطراب تا سه مقامات استعفا دهد. ثبت و V-C انجام هر چیزی در زمانی که پلیس وارد دانشگاه و کوبید به دانش آموزان” حسن گفت.

معترضان همچنین خواستار خروج از “نادرست” دپو تسلیم در برابر آنها را در جریان تظاهرات علیه پلیس افراط. هفته گذشته AMU معاونت طارق منصور ساخته “نهایی تجدید نظر” به دانش آموزان و ترغیب آنها به تماس خود تحریم کلاس ها و امتحانات.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im