توسط: اکسپرس سرویس خبری | امریتسار | منتشر شده در تاریخ: فوریه 8 سال 2020 4:59:24 am

CAA protest, citizenship amendment act, Akal Takht, amritsar news, punjab news, indian express news این گروه همچنین پرداخت سجده در خلوتگاه سنکتروم از معبد طلایی و ارائه شده در نماز جمعه در خارج از ورودی اصلی از سیک حرم. (اکسپرس عکس)

یک گروه از مسلمانان به دنبال حمایت از جامعه سیک در اعتراض خود را در برابر تابعیت (متمم) قانون (CAA) جمعه ارسال یک یادداشت به Akal تخت دبیرخانه در روز جمعه.

به عنوان Akal تخت Jathedar در امریتسار کارکنان خود را دریافت تفاهم نامه از ضد کا اقدام مشترک کمیته از Ahmedgarh در دولت سنگرور منطقه.

این گروه همچنین پرداخت سجده در خلوتگاه سنکتروم از معبد طلایی و ارائه شده در نماز جمعه در خارج از ورودی اصلی از سیک حرم.

محمد ضیا اسلام و عضو پانل گفت: “ما می دانیم که هر سیک در جهان گوش به آنچه گفته شده است از Akal تخت. ما اینجا آمده اند به درخواست Akal تخت Jathedar به بیان دیدگاه های خود را در کا است که یک گام به سمت saffronisation از هند است و نیاز به مخالف. ما تا به حال یک رویا برای کشوری که در آن هر کس می تواند زندگی می کنند با آزادی و همه باید حقوق برابر داشته باشند. ما نیاز به آزادی از بیکاری و فقر و بی سوادی است.”

این گروه همچنین مطرح شعارهایی در حمایت از همکار Budhu شاه و Gani خان و خسرو خان مسلمان پیروان دهم Guru Gobind Singh.

قبلا Akal تخت Jathedar خواسته بود مرکز شامل مسلمانان در ambit از کا.

“وجود دارد بسیاری از سیک ها و هندوها بودند که زندگی به عنوان پناهنده در هند و کا را فراهم کرده و آنها را تسکین. این یک توسعه خوب و خوش قدم. این کا را تسکین بزرگ برای سیک ها بودند که در مواجهه با آزار و اذیت مذهبی. افغانی هستند که در سیک ها که مورد حمله قرار گرفته اند و مجبور به ترک محل تولد. آنها را از مزایای این قانون” به Jathedar گفته بود.

“آزار و اذیت مذهبی در هر کشوری باید محکوم شود. کشورهای مربوطه باید اقدامات که همه اقلیت های زندگی وجود دارد می توانید به دنبال دین خود را,” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im