‘Amphan خواهد بود بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای در ریزش زمین, 24 تیم در حالت آماده به کار’:…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مقامات بالا از ملی فاجعه واکنش نیروی (NDRF) و هند هواشناسی بخش (IMD) جریان رسانه ای بیش از گردباد Amphan در روز سه شنبه و گفت که Amphan خواهد بود “بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای’ هنگامی که آن را می سازد ریزش زمین در مارس 20.

NDRF مدیر کل SN Pradhan که با حضور 24 تیم در حالت آماده به کار و هر گردان شده است که در اعزام 4 تیم.

آی رئیس Mrutyunjay Mohapatra گفت Amphan شدید ترین طوفان و دوم سوپر گردباد که تشکیل شده است در خلیج بنگال پس از سال 1999.

“آن سرعت در دریا در حال حاضر 200-240 کیلومتر در ساعت (kmph). آن است که در حال حرکت به سمت شمال-northwestward جهت” Mohapatra گفت.

همچنین بخوانید: طوفان Amphan و ایالات متحده به احتمال زیاد به برخورد با آن باران سیل آسا

Pradhan اطلاع داد که 15 تیم مستقر در Odisha در حال حاضر. “آنها در حال حمل کردن درایوهای آگاهی ارتباطات درایو و تخلیه. 19 تیم مستقر در غرب بنگال 2 در حالت آماده به کار وجود دارد.” او گفت:.

این NDRF ارشد اضافه شده است که این کشور مواجه است با یک چالش دوگانه از Covid-19 و طوفان Amphan.

Mohapatra گفت: در غرب بنگال گردباد می تواند بر مناطق مانند شمال و جنوب 24 Parganas و شرق Midnapore مناطق. Kolkata, Hooghly, هوره و Midnapore, West منطقه را باد با سرعت 110-120 kmph gusting تا 135 kmph او اضافه شده است.

مخابرات وزیر Anshu Prakash گفت که اس ام اس هشدار در حال تولید برای مردم در مناطق آسیب دیده برای تخلیه اهداف است.

“این است که به دولت برای تصمیم گیری فرکانس از کسانی که هشدار. آن را رایگان از هزینه. آن را در محلی زبان” Prakash گفت.

همچنین بخوانید: گردباد ‘Amphan’ به ریزش زمین فردا

سوپر طوفان بهداشت حرفه ای Amphan بیش از غرب و مرکزی خلیج بنگال به سمت شمال-northeastwards با سرعت 17 kmph و دراز محور در حدود 11:30 am on May 19 به عنوان یک ‘بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای’ بیش از غرب و مرکزی خلیج بنگال است.

با توجه به آی, Amphan است به احتمال زیاد به حرکت شمال-northeastwards در سراسر شمال غربی خلیج بنگال و عبور از غرب بنگال – بنگلادش سواحل بین Digha (بنگال) و Hatiya سلیمان (بنگلادش) به Sundarbans در طول بعد از ظهر تا شب ساعت از مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>