در میان 10 جدید پنجاب موارد یک دانش آموز در pvt دانشگاه خوابگاه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط انجو Agnihotri Chaba | Jalandhar | منتشر شده در تاریخ: مارس 12, 2020 6:29:02 am

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus in punjab, lpu student positive, coronavirus cases in punjab, coronavirus positive in punjab, indian express news در پتهنکت 56 سال آزمایش مثبت است. او تا به حال نزدیک مدنی بیمارستان پتهنکت از خود است. او هیچ سفر تاریخچه (بازنمودی عکس)

با 10 مورد جدید از جمله اولین دانشجو از هر دانشگاه و خوابگاه در پنجاب دولت coronavirus شمارش رسیده 161 موارد است. از این موارد چهار از Doaba سه از محلی و هر یک از Patiala پتهنکت و فریدکت.

دانشجویی که تست مثبت متعلق به Phagwara مبتنی بر خصوصی دانشگاه — Lovely Professional University (LPU). 21 ساله بود با قرار دادن در خوابگاه دانشگاه که در آن چند دانش آموز دیگر نیز ساکن. او را تحسین کرد از ماهاراشترا. با توجه به جزئیات ارائه شده به وزارت بهداشت و درمان, او تا به حال نه چپ خوابگاه برای دو ماه گذشته.

“از مسئولان دانشگاه خواسته شده است برای تغییر هر دانش آموز به یک اتاق جداگانه به طوری که ما می توانید انجام غربالگری فردا. نمونه ای از تماس نزدیک از دانش آموزان جمع آوری می شود گفت:” دکتر Jasmeet باوا مدنی جراح کپورتهلا اضافه کرد که هر دانش آموز خواسته شده است به باقی می ماند در داخل اتاق خود تنها. به گفته او دانش آموز است که هیچ اتاق mate.

“ما همه اطلاعات مربوط به این دانش آموز فردا به,” او گفت:, و اضافه کرد که این دانش آموز شده است, معطوف به جداسازی بخش داخلی بیمارستان است.

قبل از آن مسئولان دانشگاه صادر کرده است در یک مصاحبه مطبوعاتی که آنها در حال شروع کلاس های درس مجازی آنلاین و دانش آموزان می توانند با شرکت در کلاس های آنلاین از خوابگاه PGs و یا خانه های خود. دولت در بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها خواسته بود دانش آموزان خود را برای تخلیه خوابگاهها.

در Jalandhar, سه نفر از اعضای خانواده متوفی 59 ساله که تا به حال آزمایش مثبت در روز چهارشنبه و درگذشت و در روز پنج شنبه در ساعات اولیه در بیمارستان مدنی آزمایش مثبت شنبه. این خدمات عبارتند از همسرش, پسر و شش ساله و نوه.

جدای از این دو مورد گزارش شده از ایجاد کرد Jawaharpur جدید hotspot دولت در محلی منطقه. هر دو همسایه از ایجاد کرد panch (عضو Panchyat) که تا به حال آزمایش مثبت زودتر. یکی دیگر از مورد مثبت گزارش شد از محلی را خورر یک 81 ساله. او شوهر یک زن که تا به حال آزمایش مثبت پس از مرگ او.

یک فرد هر یک آزمایش مثبت از Faridkot پتهنکت و پاتیالا. در فریدکت این 33 ساله مام از Mistrian ولی گلی که تست مثبت است و تماس نزدیک از دوم مورد مثبت از منطقه است. در این منطقه تنها سه مورد مثبت است. در Patiala باغبان از یک عدد افسر با هیچ سفر تاریخچه آزمایش مثبت است.

در پتهنکت 56 سال آزمایش مثبت است. او تا به حال نزدیک مدنی بیمارستان پتهنکت از خود است. او هیچ سفر تاریخ است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>